0
Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 12:00 Bu haber 2755 kez okundu
 
BAŞOĞLU’NDAN EMEKLİLERE ZİYARET
GÜNDEM Haberi
BAŞOĞLU’NDAN EMEKLİLERE ZİYARET

DSP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Nurhan Başoğlu, Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu’nu ziyaret etti. 

Sarıoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Sizleri uzun yıllardır tanırım. Sayın Bülent Ecevit'in kurduğu Parti'nin adayı olarak sizleri görmekten mutluluk duyarız. Sayın Ecevit'in maden işçilerine çok büyük katkıları olmuştur. Böyle bir liderin partisinden aday olması bizi duygulandırdı. Size başarılar diliyorum" dedi.

DSP Zonguldak Belediye Başkan adayı Başoğlu’da "Gösterdiğiniz vefa beni duygulandırdı. Herkes için önem arz eden bu partinin daha çok desteklenmesini isteriz. Herkes mutlu olsun istiyoruz. Adayların projelerini dinliyorsunuz. Zonguldak'ta emekliler ülkenin durumu ile ilgili de çok rahatsızlar. Sizlerin dertlerini keşke mecliste olup da katkı verebilseydik. Bülent Ecevit'in emekçiler üzerinde rolü çok önemlidir. İnşallah DSP yeniden mecliste olur. Zonguldak Bülent Ecevit ile anılır. Hizmetleri çoktur. Talepleriniz var elbette, bunları dikkate alacağız. Bizim olmazsa olmaz dediğimiz iki projemiz var" dedi.

Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞOĞLU’NDAN, EMEKLİLERE, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı