BBP DEVREK İLÇE BAŞKANLIĞINA SERKAN ÇORBACI ATANDI
Haber
28 Kasım 2021 - Pazar 13:59 Bu haber 1253 kez okundu
 
BBP DEVREK İLÇE BAŞKANLIĞINA SERKAN ÇORBACI ATANDI
SİYASET Haberi
BBP DEVREK İLÇE BAŞKANLIĞINA SERKAN ÇORBACI ATANDI

Büyük Birlik Partisi (BBP)  Zonguldak İl Başkanı Serdal Acar tarafından, Devrek İlçe Başkanlığı’na Serkan Çorbacı atandı.

Büyük Birlik Partisi Zonguldak İl Başkanı Serdal Acar, "Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici'in takdirleri ve olurlarıyla Devrek ilçe Başkanlığına Serkan Çorbacı atandı."dedi.

İl Başkanlığında yapılan tören ile birlikte Serdal Acar yetki belgesini Serkan Çorbacı'ya takdim etti.

İl Başkanlığında gerçekleşen programa Merkez İlçe Başka Harun Karakuş, İl Başkan Yardımcısı Turgut Günay, İl Başkan Yardımcısı Orhan Burhan Hanarat, İl Başkan Yardımcısı Şenol Aydın, Kadın Kolları il Başkanı Nilgün Dizmen, Kozlu ilce Başkanı Ertan Durgun, Kilimli ilçe Başkanı Naci Kahraman, Alperen Ocakları Başkan Vekili Yaşar Kaya, İl Merkez İlçe ve ilçe Yöneticileri hazır bulundu.

BBP İl Başkanı Serdal Acar, “Devrek İlçe Başkanımıza ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza görevlerinde üstün muafiyetler diliyoruz, Devrek İlçe Başkanımız Partimize hayırlı uğurlu olsun, Allah yar ve yardımcıları olsun.” dedi.

Devrek İlçe Başkanlığı görevini getirilen Serkan Çorbacı ise, "İl Başkanı Serdal Acar başta olmak üzere Büyük Birlik Partisi her kademesinde görev yapan ve beni bu kutsal göreve layık gören herkese çok teşekkür ederim. Devrek'te bayrağı en üst noktaya çıkaracağımdan kimsenin şüphesi olmasın. İl Başkanımız Sayın Serdal Acar Başkanımızı yakından tanıyorum. Onunla çalışmaktan bu yolda böylesi güzel bir insanla yürümekten büyük mutluluk duyacağım. İl Başkanımızın talimatları doğrultusunda uyumlu çalışarak başarılı işlere imza atarak Devrek’i en kısa zamanda toparlayacağız. Bize güvenen ve görevi kabul etmemde ki en büyük neden olan başta İl Başkanım Serdal Acar olmak üzere kimseyi mahcup etmeyeceğiz.”  dedi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: BBP, DEVREK, İLÇE, BAŞKANLIĞINA, SERKAN, ÇORBACI, ATANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı