0
Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 11:29 Bu haber 2865 kez okundu
 
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNDEN ŞAHİN’E TAM DESTEK…
- Haberi
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNDEN  ŞAHİN’E TAM DESTEK…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bizzat Ereğli Belediye Başkanı adayı olarak belirlediği Erol Şahin, kendisine destek vermek amacı ile Ereğli’de bulunan Baş Danışman Saadet Oruç ve Kdz. Ereğli Belediye Meclisinin AK Partili üyeleri ile bir araya geldi.Keleşler Park Otel’de gerçekleşen buluşmada seçim çalışmaları ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu ve bundan sonra da nasıl bir strateji izlenmesi noktasında istişare gerçekleştirildi.
Belediye Meclis Üyelerinin hepsi de 31 Mart seçimlerinde mutlaka farklı bir sonuç ile kazanılması gerektiğini belirterek Şahin ve Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Avukat Adem Öztürk’e tavsiyelerde bulundular.
Baş Danışman Saadet Oruç ve Belediye Meclisi Üyeleri ile birlikte olup bu samimi sohbet toplantısını gerçekleştirmiş olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Belediye Başkan Adayı Erol Şahin,“Bu seçim 31 Mart’ta inşallah partimizin açık ara fark ile seçimi kazanması ile sona erecektir. 19 Mart’ta sayın Cumhurbaşkanımızın Ereğli’ye gelmesi ile birlikte Ereğli’nin şahlanacağı bir süreç yaşayacağız hep birlikte.Halen Görev yapan Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımız ile yaptığımız sohbet ve istişare esnasında bazı sözlerimizin yanlış anlaşıldığını gördüm.
Amacı dışına taşınmaya çalışılan cümleler olduğunu gördük.  Özellikle kendimizi ifade ederken adil olacağımızı, çok çalışacağımızı, çalmadan çırpmadan Ereğli’yi yöneteceğimiz ifadelerini sanki belediye meclis üyesi arkadaşlarımızı kasteder gibi yansıtıldığını fark ettim. Kaldı ki böyle bir kastımız asla olamaz.
Çünkü arkadaşlarımızın hepsi birbirinden kıymetli, birbirinden değerli, çalışkan, mesleklerinde başarılı olan, kamuoyunda itibarlı arkadaşlarımızdır ki, bu vesile ile 2014 yılı seçimlerinde büyük bir zafere imza atmış arkadaşlarımızdır.  Asla böyle bir kastımız olamaz, olmadı. Çünkü biz et ile tırnak gibiyiz. İnşallah tüm partileri kıskandıracak bir birlikteliğe ve başarıya hep birlikte imza atacağız." 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BELEDİYE, MECLİS, ÜYELERİNDEN, , ŞAHİN’E, TAM, DESTEK…,
Yorumlar
Haber Yazılımı