BELEDİYEDEN CEVAP ALAMADILAR YOL TEMİZLİĞİNE BAŞLADILAR
Haber
16 Ekim 2021 - Cumartesi 13:57 Bu haber 893 kez okundu
 
BELEDİYEDEN CEVAP ALAMADILAR YOL TEMİZLİĞİNE BAŞLADILAR
GÜNDEM Haberi
BELEDİYEDEN CEVAP ALAMADILAR YOL TEMİZLİĞİNE BAŞLADILAR

Zonguldak‘ta mahalle sakinleri belediyeden talep ettikleri hizmeti alamayınca kazma küreği kapıp yol temizliğine başladı.

Ağır tonajlı kamyonlardan dökülen kum, çakıl ve mucurlar yolda tehlike saçınca imece usulü belediyenin yapması gereken yolu temizlemeye başladılar.

Zonguldak Kilimli ilçe karayolunun Orman Bölge Müdürlüğü ile 68 Evler arasındaki yola dökülen kum, çakıl ve mucurlar tehlike saçmaya başlayınca vatandaş önce Zonguldak Belediyesi’ne başvurdu. Zonguldak Belediyesi’ne istedikleri cevabı ve hizmeti alamayan mahalle sakinleri herhangi bir kaza ve can kaybı yaşanmaması için yola dökülen kum, Çakıl ve mucuru temizlemeye başladılar. Bu tür çalışmayı ve temizliği belediyenin yapması gerektiğini söyleyen vatandaşlar; “ Bu bölgeye sürekli kamyonlardan kum, çakıl ve mucur dökülüyor. Dökülen bu malzemeler bu yolda giden araçlara büyük tehlikeler yaşatıyor. Bizlerde herhangi bir kaza ve can kaybı olmaması için belediyeden istediğimiz hizmeti alamayınca yolu temizleyerek olası kazaların önüne geçiyoruz.” dediler.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: BELEDİYEDEN, CEVAP, ALAMADILAR, YOL, TEMİZLİĞİNE, BAŞLADILAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı