Haber
09 Kasım 2018 - Cuma 17:45 Bu haber 1998 kez okundu
 
“BORÇ VAR, PARA YOK DİYE AĞLAMAM”
Kozlu Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapan Eski Başkan Ali Bektaş, “Ben belediyenin borcu var, para yok diye ağlamam. Yola çıkmış isem projeleri hayata geçeceğim kaynakları da bulur ve yaparım" dedi.
SİYASET Haberi
“BORÇ VAR, PARA YOK DİYE AĞLAMAM”

Zonguldak’ın Kozlu eski Belediye Başkanı Ali Beştaş Belediye Başkan aday adaylığı için İlçe teşkilatına dosyasını verdi. AK Parti Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Gören tarafından karşılanan Ali Beştaş, "Ben asla yarış içinde olmadım, hep hizmet içinde oldum. Yaklaşık 20 yıldır seçimlere giriyorum. Hiç bir rakibim hakkında olumsuz konuşmadım. Kozlu için 21 proje hazırladım. Kozlu bu projelerle çağ atlayacak. 40 bin olan nüfus 70 binin üzerine çıkacak. Kozlu’yu yükseltmek için bu mücadeleye başvurduk. Hepinizden Allah razı olsun. Adımın Zonguldak Belediye Başkan aday adaylığı için anıldığı da oldu. Yolda görenler başkanım Kozlu mu Zonguldak mı diye de soruyorlar. Kozlu’yu Türkiye’de en iyi yerleri arasında hayata geçireceğimiz 21 proje ile anacağız. Ben belediyenin borcu var, para yok diye ağlamam. Ben bu projelerle yola çıkmış isem bu projelerin hayata geçeceği kaynakları da bulur ve yaparım" dedi.

AK Parti Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Gören, "Ali Başkanımız ve ekibine hoş geldiniz diyorum. Kozlu yarışıyor ve hizmet yarışı çok fazla. Aday adaylarımızın hepsi çok değerli" ifadelerine yer verdi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: “BORÇ, VAR,, PARA, YOK, DİYE, AĞLAMAM”,
Yorumlar
Haber Yazılımı