‘BU SEÇİMİN MUTLAK FAVORİSİYİZ’ google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
26 Şubat 2019 - Salı 17:14 Bu haber 3589 kez okundu
 
‘BU SEÇİMİN MUTLAK FAVORİSİYİZ’
AK Parti adayı Alan esnaf ve kurumları ziyaret etti.
SİYASET Haberi
‘BU SEÇİMİN MUTLAK FAVORİSİYİZ’

AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan seçim tarihi yaklaştıkça tempoyu da artırarak, dur durak bilmeden sabahın erken saatlerinden, gece yarılarına kadar çalışıyor.

AK Parti  Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan seçim çalışmaları kapsamında Zonguldak Vergi Dairesi Başkanlığını ziyaret etti. Ardından Gazipaşa Caddesinde esnaf ziyaretlerinde bulunurken, CHP Seçim bürosuna da uğrayarak çay içti ve partililer ile sohbet etti.

Yaklaşık 2 aydan fazla bir zamandır kapı kapı dolaşan AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan vatandaşlardan 5 yıl için vekâlet istedi.

AK Parti Zonguldak Belediye Başkanı Adayı Ömer Selim Alan, beraberinde AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk,  belediye meclis üyeleri ve partililer ile birlikte seçim gezilerine Vergi Dairesi ve Gazipaşa çarşı esnafını gezerek devam etti. Vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaşan Alan, vatandaşlardan 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde destek istedi.

“ZONGULDAK HALKI HİZMET İSTİYOR”

AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan geziler ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bugünkü gezimize Vergi haftası nedeniyle Vergi Dairesinden başladık. Başta değerli başkanımız olmak üzere personeli ve çalışanları ziyaret ederek haftalarını kutladık destek istedik. Sonra tekrar caddeye indik ve CHP seçim ofisine uğradık çaylarını içtik sohbet ettik. Şimdi yol boyu vatandaşlarımızla sohbet edeceğiz, sorunlarını dinleyeceğiz ve notlar alacağız. Ona göre 31 Mart’ta göreve geldiğimizde önceliğimiz tabi ki yol, su ve sosyal donatı. Projelerimizi açıklamıştık ve bu projelerimizi hayata geçireceğiz. Zonguldak halkı hizmeti artık hizmeti bağıra çağıra istiyor. Vatandaşlarımız 10 yıldır bir hizmetin yapılmadığının farkında. ‘ 10 yıldır hepimizin menfaatine yapılan bir hizmet var mı’ diye sorduğumuzda daha hatırlayan çıkmadı. İnşallah biz çok hatırlanacak, Zonguldak’ın çehresini değiştirecek ve vatandaşımızın yüzünü güldürecek projelerimizi hızlı bir şekilde hayata geçireceğiz. Vatandaşlarımız bizlere çok ilgi alakalı biz bu seçimin mutlak favorisiyiz. Artık bu işi bitirme zamanı geldi. Zonguldak’ın artık değişime ihtiyaç olduğunu her insan söylüyor. İnşallah bu işi 31 Mart’ta bitireceğiz” dedi.

ALAN CHP SEÇİM BÜROSUNU DA ZİYARET ETTİ

Seçim çalışmaları kapsamında Gazipaşa Caddesi’nde esnaf ve kurumları gezen ve destek isteyen AK Parti adayı Dr. Ömer Selim Alan, CHP’nin Seçim Koordinasyon Merkezi’ni de ziyaret ederek, CHP’lilerle sohbet etti.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘BU, SEÇİMİN, MUTLAK, FAVORİSİYİZ’,
Yorumlar
Haber Yazılımı