Haber
13 Haziran 2018 - Çarşamba 13:39 Bu haber 1726 kez okundu
 
CHP’den otobüs terminali ve yolcuları ziyaret
SİYASET Haberi
CHP’den otobüs terminali ve yolcuları ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanımız Ş. Sertan Ocakcı, ilçe başkan yardımcılarımız ve partili üyelerimiz ile birlikte Çankırı’lılar Derneğinin iftar programına katıldıktan sonra Ereğli Atatürk Şehirler Arası Otobüs Terminali’ni ve otobüs yolcularını ziyaret ettiler.
CHP Ereğli İlçe Başkanı Ocakcı, Kente misafir olarak gelen ve kentimizden bayram ziyaretlerine giden yolculardan 24 Haziran seçimlerinde destek istedi.
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanımız Ş. Sertan Ocakcı, gece saat: 01.00’e kadar Ereğli Atatürk Şehirler Arası Otobüs Terminalinde ki firmaların çalışanları ve otobüslerini bekleyen yolcular ile tek tek konuşarak, ülke gündemi ve genel seçimler hakkında sohbet etti.  
Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanımız Ş. Sertan Ocakcı,  Şehir dışına çıkan otobüs yolcularına iyi yolculuklar diledi ve her bir yolcuya broşürlerini kendi takdim etti. Samimi ortamda geçen seçim çalışmasında kentimize gelen ve şehir dışına yolculuk eden her bir otobüs yolcusundan 24 Haziran'da yapılacak seçimde Cumhurbaşkanlığı için Muharrem İnce'ye Milletvekilliğinde ise Milletvekili adaylarımıza destek istedi.
Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’den, otobüs, terminali, ve, yolcuları, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı