0
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
BEDİR, 2. LİG’DE FORMA GİYECEK
BEDİR, 2. LİG’DE FORMA GİYECEK
Haber Detayı
09 Haziran 2016 - Perşembe 18:17 Bu haber 3089 kez okundu
 
DEMİR: “BENİM YOL GÖSTEREN HOCAM OLUN”
Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) 15. Olağan Kurulu’nda Tahir Buyurucu’nun ardından Başkan seçilen Kemal Demir, ziyaretlerine başladı. Demir, ilk olarak Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti.
SPOR Haberi
DEMİR: “BENİM YOL GÖSTEREN HOCAM OLUN”

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yeni başkanı Kemal Demir, ziyaretlerine başladı. Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret eden Kemal Demir, Akdemir’in fikirlerinden yararlanmak istediğini ifade etti.

DEMİR: “BÜYÜKLERİMİZİN AKILLARINA İHTİYACIMIZ VAR”

Ziyaretlerine ilk olarak Muharrem Akdemir’le başlamak istediğini ifade eden Demir, Akdemir’e “Amatör Spor Kulüplerine yaptığınız yardımlarınızı biliyoruz. Bunlar için size bir kez daha teşekkür ediyorum. Buna istinaden bundan sonraki fikirleriniz, yönlendirmelerinizi bekliyoruz. Genç bir ekip olarak göreve geldik. Büyüklerimizin hepsinin akıllarına, fikirlerine ihtiyacımız var. Yanlış yaptığımız zaman bizi düzeltecek insanlara da ihtiyacımız var. Bu devirde yaşayan insanlarda yanlış yaptığınız zaman daha da üzerinize geliyorlar, batsınlar düşüncesindeler. Sizi eskiden beri tanırım. Benim yol gösteren hocam olun. Bunu kalbimle söylüyorum.” dedi.

AKDEMİR: “GENÇ ARKADAŞLARIMIZIN GÖREV ALMASI ÖNEMLİ”

ASKF yeni Başkanı Kemal Demir’in ardından açıklama yapan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Keşke her kurum kendi içinde böyle anlayış içinde olsa. Zonguldak’ta hiçbir sorun kalmaz. Birbirimizden fikir almak destek almak zorundayız. Fikirlere katılırsınız ya da katılmazsınız. O düşünceyi de dinleyip değer vermek lazım. Genç arkadaşlarımızın görev alması önemli. Spora hareket gelir.  Zonguldak, amatör spor kulüpler içinde en çok kulüp sayısı olan illerin bir tanesi. Bu spora verdiği önemi gösteriyor.” dedi.

Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEMİR:, “BENİM, YOL, GÖSTEREN, HOCAM, OLUN”,
Yorumlar
Haber Yazılımı