Haber Detayı
24 Haziran 2019 - Pazartesi 15:54 Bu haber 2841 kez okundu
 
DEMİR’DEN HERKESE TEŞEKKÜR
SPOR Haberi
DEMİR’DEN HERKESE TEŞEKKÜR

Zonguldak Kömürspor’un 2. Lig’e yükseldiği sezonda takımın başarısında büyük emeği olan Teknik Direktör Şenol Demir, kızı Tamay Demir’in düğününde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti.

Zonguldak Kömürspor’un 2. Lig’e yükselmesini sağlayan şampiyon Teknik Direktör Şenol Demir, kızı Tamay Demir ve Turan Yılmaz’ın düğününde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür etti.  Zonguldaklı Teknik Direktör Şenol Demir’in biricik kızı Tamay Demir’i Zonguldak Kömürspor’un yetenekli oyuncusu Turan Yılmaz ile evlendirdi. Hafta sonu Zonguldak Deniz Kulübü ve Ankara Gölbaşı’nda gerçekleştirilen düğün törenleri ile dünya evine giren Turan-Tamay çiftinin mutlulukları ise gözlerinden okundu.

Zonguldak Kömürspor’un eski Teknik Direktörü Şenol Demir düğünde Demir ve Yılmaz ailelerini yalnız bırakmayan eş, dost, arkadaş ve akrabalarına bu mutlu günde kendilerini yalnız bırakmadıkları için sonsuz teşekkür ettiğini söyledi. Öte yandan Şenol Demir düğün ve kına gecesinin kendilerinin yanında olan Erdoğan Demir ve Hacı Demir başta olmak üzere Demir ailesine de ayrıca teşekkür etti.

Demir, “Bir baba için böylesine özel günlerin çok değerli olduğunu yaşayarak bir kez daha görmüş olduk. Evlatlarımız Tamay ve Turan’ın bu özel gününde bizleri yalnız bırakmayan herkese tek tek teşekkür ediyorum. Gördük ki hayatta en önemli şey, dost kazanmakmış. Bugüne kadar hep dost biriktirdiğimizi bize gösteren, bu özel günde bizlerin yanında olan herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEMİR’DEN, HERKESE, TEŞEKKÜR,
Yorumlar
Haber Yazılımı