Haber
10 Ekim 2018 - Çarşamba 14:01 Bu haber 1131 kez okundu
 
Devrek Belediyespor’a Sponsorluk
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Devrek Belediyespor’a, Özel Bolu Çağsu Hastaneleri sağlık sponsoru oldu.
SPOR Haberi
Devrek Belediyespor’a Sponsorluk

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig’e yükselme başarısı gösteren ve bu sezona daha iyi bir başlangıç yapan Devrek Belediyespor’a Özel Bolu Çağsu Hastaneleri sağlık sponsoru oldu. Devrek Belediye Başkanı ve Devrek Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Semerci, Özel Bolu Çağsu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Demir’e ziyarette bulundu. Devrek Belediyespor Kulübü Asbaşkanı Mustafa Saraç ve Kulüp Genel Kaptanı Hakan Çavuşoğlu ile birlikte Kulüp Başkanı Mustafa Semerci işadamı Cavit Demir’e Devrek ilçesinin dünyaca ünlü simgesi olan Devrek Bastonunu hediye etti.

Semerci, Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Devrek Belediyespor için Cavit Demir’den kendilerine sağlık konusunda sponsor olmaları konusunda ricada bulundu. Demir, Semerci’nin isteğini kabul ederek Devrek Belediyespor için ellerinden gelen bütün fedakarlığı yapacaklarını söyledi.

Semerci ziyaretin sonunda kendilerine gösterilen yakın ilgi ve alakadan dolayı Demir’e teşekkür etti.

SEMERCİ HASTA ZİYARETİNDE BULUNDU

Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci sponsorluk anlaşması için gittiği Özel Bolu Çağsu Hastanesi’nde Devrek’ten gelip burada tedavi gören hemşehrilerine ziyarette bulundu. Başkan Semerci Devrekli hastalara yakın ilgi göstererek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hastalar Semerci’nin yakın ilgisi karşısında kendilerine teşekkür ettiler.

SEMERCİ MERKEZ TV’Yİ DE ZİYARET ETTİ

Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci hasta ziyareti sonrasında İşadamı Cavit Demir’e ait Bolu’daki Merkez TV stüdyolarını da ziyaret etti. Yurt içi ve yurt dışı yayınları yapan Merkez TV stüdyolarını gezen Semerci, hayranlığını dile getirerek Demir’i tebrik etti. İşadamı Cavit Demir de Belediye Başkanı Mustafa Semerci’ye teşekkür ederek Devrek Belediyespor’un bir maçını naklen yayın yaptıracağını, yurt içindeki ve yurt dışındaki Devrekli vatandaşlarına izlettirme olanağı sunacaklarını da ek olarak belirtti.

Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Devrek, Belediyespor’a, Sponsorluk,
Yorumlar
Haber Yazılımı