İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber
12 Temmuz 2018 - Perşembe 16:29 Bu haber 1341 kez okundu
 
Durmuş ve ekibinden Vali Çınar’a ziyaret
GÜNDEM Haberi
Durmuş ve ekibinden Vali Çınar’a ziyaret

Memur-Sen’in Temsilciler Kurulu toplantısına katılmak üzere Zonguldak’a gelen, Sağlık-Sen Genel Başkan vekili Semih Durmuş, Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’ı ziyaret etti.  
Sağlık-Sen Genel Başkan Vekili Semih Durmuş, beraberinde Memur-Sen Zonguldak İl Temsilcisi Kamuran Aşkar, Sağlık-Sen Zonguldak Şube Başkanı Mehmet Ali Kara, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Sadettin Dede ve sendika üyeleriyle birlikte Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti.
Basına kapalı gerçekleşen ziyaret sırasında Sağlık-Sen Genel Başkan vekili Semih Durmuş ziyaret sonrası şunları söyledi. 
“Sayın Zonguldak Valimiz Ahmet Çınar Beyefendiyle Zonguldak’ın sağlık alanındaki yapılanma sürecini değerlendirdik. Sayın valimiz Zonguldak adına güzel bir değer. Yeni dönemle alakalı sendikal mücadele ve yeni sistem noktasında karşılıklı değerlendirmelerimiz oldu. Arkadaşlarımızla beraber yeni dönemde yeni sürecimiz başlayacak. Türkiye başkanlık sistemiyle yeni bir döneme girdi. Artık Türkiye’nin bütün kodları değişiyor. Bu süreç içerisinde sivil toplum örgütü olarak süreci daha dinamik bir katılım sunacağız. Bizimde misyonumuz ve vizyonumuz değişmiş oluyor. Yeni süreçte sivil toplum kuruluşu olarak öncü ve rehber bir kuruluş olarak görevimizi yerine getireceğiz. Sağlık Bakanımız inşallah özel sektördeki performanslarını yeni dönemde Sağlık Bakanlığı politikalarına yansıtırsa çok iyi olur. Sağlıkta uzun zamandır sorunlar birikmiş durumda. Acil çözüm bekleyen sorunlar var. Bunları yeni ve dinamik yaklaşımla çözüme kavuşturmaları gerekiyor” dedi.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Durmuş, ve, ekibinden, Vali, Çınar’a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı