0
Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 16:08 Bu haber 1724 kez okundu
 
ERKAN HABERAL’DAN MHP’YE SÜRPRİZ ZİYARET
GÜNDEM Haberi
ERKAN HABERAL’DAN MHP’YE SÜRPRİZ ZİYARET

MHP Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Erkan Haberal MHP il Başkanlığı’na sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek, partililerle görüştü.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Zonguldak’ta gerçekleştireceği miting öncesi Zonguldak’a gelen MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, Zonguldak Belediye Başkan adayı Hamdi Ayan ve partililer tarafından karşılandı.

“DEMEK Kİ HAMDİ BAŞKAN ZONGULDAK İÇİN NE KADAR DOĞRU BİR TERCİH”

Parti binasında gazetecilere kısa bir açıklamada bulunan Haberal, “Zonguldak’ta görevli değilim, normalde benim görev yerim Ankara. Yoğun bir seçim süreci var biliyorsunuz. Ama bugün özellikle diğer programlara katılmadım, memleketim diye Hamdi Başkanımın yanında olmak istedim. Bir günde önceden geldim. Genel Başkanımızdan da izin aldım. Tabi benim için de sürpriz oldu. Zonguldak için söylenecek tek bir şey var benim açımdan. Biz aylar önce Hamdi Başkanla baş başa vermiş, onlardan birindeydi Zonguldak için neler yapabileceğimizi konuştuğumuzda Hamdi başkanımın Zonguldak’ta Belediye başkanlığını çok iyi bir şekilde yapacağını, Zonguldak’ı çok iyi bildiğini, siyasi tecrübelerini ve Zonguldak’ın önündeki bütün problemlerini belediyeye taşıyarak orada bütün sıkıntıları çözebileceğini konuşmuştuk. Bunu kafamızda da oluşturmuştuk. Allah nasip eyledi Sayın Başkanımız aday oldu. Bütün teşkilatımız, genel merkezimiz, Zonguldak’taki bütün arkadaşlarımız başkanımız fazlasıyla arkasında. Diğerlerinin de ne kadar endişelendiğini, ne kadar senaryolar ürettiğini görüyorsunuz. Karşı cepheden neler yazıldığını demek ki Hamdi başkan Zonguldak için ne kadar doğru bir tercih, kendisi de Zonguldak’a bütün her şeyini katarak, var gücüyle çalışıyor. Yapılan çalışmaların fazlasıyla farkındayım.” diyerek, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Zonguldak’ta yapacağı mitingle Hamdi Ayan’a bütün desteğini vereceğini ifade etti.

Haber: Çetin ÖZDEMİR 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ERKAN, HABERAL’DAN, MHP’YE, SÜRPRİZ, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı