ESNAFLARI GEZDİ, ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
Haber
07 Nisan 2021 - Çarşamba 13:55 Bu haber 1011 kez okundu
 
ESNAFLARI GEZDİ, ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
GÜNDEM Haberi
ESNAFLARI GEZDİ,  ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, Belediye Meclis üyeleri ve Alaplı Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Fatih Yener, Sanayi Sitesi içinde devam eden altyapı ve beton yol çalışmalarını inceledi.

Başkan Tekin, Küçük Sanayi Sitesi’nin sıkıntılarını çözmek için gerek sanayi esnafıyla, gerekse sanayi kooperatifiyle sürekli olarak istişare halinde olduklarını bildirdi.

Esnafları tek tek gezerek sorunlarını dinleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, yapılacak çalışmalar hakkında esnaflara bilgiler verdi.

Sanayi esnafını her zaman yanlarında olduklarını belirten Tekin,  “ Cami sokaktaki çalışmalarımız devam ediyoruz. Bir bölümünde altyapı çalışmalarını tamamlayarak beton kaplamaya bugünden itibaren başladık. İnşallah en kısa sürede çalışmaları tamamlayarak yolumuzu hizmete açmayı planlıyoruz.” dedi.

Alaplı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç ise, "Esnafımızın sanayi içindeki ara yollarda çok sıkıntıları vardı. Belediyemizin çalışmasıyla birlikte inşallah bu sıkıntılar son bulacak. Belediye Başkanımız Sayın Nuri Tekin’e emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: ESNAFLARI, GEZDİ,, , ÇALIŞMALARI, İNCELEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı