FAALİYET RAPORU’NDAKİ ÇALIŞMALAR İNCELENECEK
Haber
02 Mart 2021 - Salı 11:54 Bu haber 1892 kez okundu
 
FAALİYET RAPORU’NDAKİ ÇALIŞMALAR İNCELENECEK
SİYASET Haberi
FAALİYET RAPORU’NDAKİ ÇALIŞMALAR İNCELENECEK

Zonguldak İl Genel Meclisi Mart Ayı İkinci Birleşim Toplantısı 12 Katlı İş Merkezi’ndeki toplantı salonunda Necdet Karaveli Başkanlığında yapıldı.

İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Kara yılmaz, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ın İl Genel Meclisi üyelerine gönderdiği mesajı okudu. Vali Mustafa Tutulmaz, 2020 yılı Faaliyet Raporundaki Programın aksayıp aksamadığının kontrol edilmesini istedi.

Gündemin Birinci Maddesi’ nde yer alan 5018 Sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanununun 41. Maddesi ile 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 39. Maddesi gereğince hazırlanan İl Özel İdaresi 2020 yılı Faaliyet Raporunun İl Genel Meclisince görüşüldü ve Cuma günü görüşülmek üzere komisyonlara havale edildi.

Gündemin İkinci Maddesi’  nde yer alan Zonguldak’ın Devrek İlçesi İsabeyli Köyünün, içme suyu ihtiyacını karşılamak üzere, gerekli izin irtifak işlemlerinin yapılması ile ilgili Çevre ve Sağlık, Plan ve Bütçe, Tarım ve Orman ile Köylere Yönelik Hizmetler Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 4 – 6 – 4 – 4 sayılı raporları görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin Üçüncü Maddesi’ nde yer alan Zonguldak’ın Devrek İlçesi, Mekekler Köyü hudutları dahilinde bulunan, kadastroda  41 Parsel No ile kayıtlı taşınmaz üzerinde “Konut Alanı” amaçlı 1/1.000 Ölçekli Uygulama İmar Planı yapılması ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık ile Köylere Yönelik Hizmetler Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 5 – 5 – 5 sayılı raporlar görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: FAALİYET, RAPORU’NDAKİ, ÇALIŞMALAR, İNCELENECEK,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı