FUTBOLCULARDAN KÖMÜRSPOR’A AĞIR DARBE
Haber
21 Haziran 2021 - Pazartesi 17:27 Bu haber 2822 kez okundu
 
FUTBOLCULARDAN KÖMÜRSPOR’A AĞIR DARBE
SPOR Haberi
FUTBOLCULARDAN KÖMÜRSPOR’A AĞIR DARBE

Misli.com 2. Lig ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’da Çarşamba günü gerçekleşecek kongre öncesinde sessizlik sürüyor. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen ilk toplantının ardından özellikle ‘Başkanlık’ konusu netlik kazanmazken, ikinci toplantının da henüz yapılmamış olması akıllarda soru işareti yarattı. Öte yandan, Zonguldak Kömürspor’un futbolcuların alacakları için başvurmaları nedeniyle 2 yıl boyunca federasyondan para alamayacakları iddiası ise gündeme bomba gibi düştü. 
İddiaya göre toplamda 12-13 Milyon TL borcu bulunan Zonguldak Kömürspor, başkan adayı olarak görülen Alaattin Kurnaz ile ikinci kez masaya oturmadı. İlk toplantıda borç listesini isteyen Alaattin Kurnaz’a henüz dönüş yapılmaması ise ‘Başkan değiştirilmek istenmiyor mu?’ yorumlarına neden oldu. 
Öte yandan, 12-13 Milyon TL civarındaki borç listesinde yer alan ve 3 Milyon TL olduğu belirtilen futbolcu borçlarının ise koyulan temlikle federasyon gelirlerinden karşılanacağı iddia edildi. Bu nedenle çözüm bulunamaması ya da proje üretilememesi halinde Zonguldak Kömürspor’u zor 2 sezon bekliyor. 
Konu ile ilgili yetkililerden henüz resmi bir açıklama gelmedi. 

 


Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: FUTBOLCULARDAN, KÖMÜRSPOR’A, AĞIR, DARBE,
Yorumlar
Haber Yazılımı