0
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
ŞANAL ESNAFTAN DESTEK İSTEDİ
ŞANAL ESNAFTAN DESTEK İSTEDİ
Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 15:34 Bu haber 1748 kez okundu
 
‘GENÇLERİN İYİLİK AĞACI’ KÖK SALIYOR
SPOR Haberi
‘GENÇLERİN İYİLİK AĞACI’ KÖK SALIYOR

Bülent Ecevit Üniversitesi’nde eğitim gören öğrenciler, Gençlik Merkezleri tarafından ‘Gençlerin İyilik Ağacı’ projesi kapsamında yapılacak olan köy okullar faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunmak için, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel’i makamında ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında projelerin daha verimli hale getirilebilmesi için nelerin yapılması gerektiği konuşuldu. Gönüllü gençler ‘Gençlerin İyilik Ağacı’ projesi köy okulları faaliyetlerine Nisan ayında başlayacak ve Karaman’da bir ilkokul ziyaret edilecek.

Konu ile ilgili bilgi veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, “Bu proje kapsamın da durumu iyi olmayanlara gidiyoruz. Karapınar’da bir ilkokulla projemize başlayacağız. Nisan ayının ilk haftası başlamayı hedefliyoruz. Bu proje kapsamında birçok faaliyet gerçekleştiriyoruz. Proje kapsamında köy okulları ziyaret edilip gönüllü gençlerimizle çocuklarla çeşitli oyunlar oynuyoruz. Ayrıca bu projede gönüllü üniversite öğrencileri de destek vermekte ve bizlerle beraber ilerlemekteler. Gençlerimiz okullara giderek çocuklarımızla oyunlar oynuyorlar, oyuncak, spor malzemeleri, kitap gibi hediyeler veriyorlar, tadilat yapıyorlar.” şeklinde bilgi verdi.

Her faaliyette ve projede Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın en iyi şekilde temsil eden Zonguldak Gençlik Merkezi, ‘Gençlerin İyilik Ağacı’ projesinde de daha önce herkesin takdirini toplamayı başarmıştı. 

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘GENÇLERİN, İYİLİK, AĞACI’, KÖK, SALIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı