GİRİŞİM SANAYİ SİTESİ’NİN İHALE TARİHİ BELLİ OLDU
Haber
06 Nisan 2021 - Salı 12:11 Bu haber 1999 kez okundu
 
GİRİŞİM SANAYİ SİTESİ’NİN İHALE TARİHİ BELLİ OLDU
GÜNDEM Haberi
GİRİŞİM SANAYİ SİTESİ’NİN İHALE TARİHİ BELLİ OLDU

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nın girişimleri ile 2016 yılında kurulum çalışmalarına başlanılan ve tapusu 09.10.2018 tarihinde alınan Bakacakkadı Girişim Sanayi Sitesi’nin arsa ve dolgu zemin iyileştirme çalışmaları kooperatifin kendi öz kaynakları ile 2020 yılında tamamlanmıştı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın 2021 yılı yatırım programına alınan kooperatifin üst yapı ihalesi ile ilgili bürokratik işlemler tamamlanarak  ihale tarihi belirlendi. Girişim Sanayi Sitesi’nin ihalesi 27 Nisan 2021 Salı günü Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yapılacak.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Girişim Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Metin Demir, “Gerek şehir içinde kentleşme baskısı altında olan mevcut işletmelerimizin, gerek dışarıdan Zonguldak’ta yatırım yapmak isteyen girişimcilerin ve gerekse Zonguldak’ta iş fikri olup da, uygun fiziki alan bulamadığı için işletme kuramayan girişimcilerimiz için, son  derece modern, lojistik üstünlükleri olan bir Sanayi Sitesi kuruyoruz. Sanayi Sitemiz İlimizde ve Bölgemizde hem sektörel çeşitliliğin sağlanmasına hem de kalkınmaya çok önemli katkılar verecek.   Bu süreçte bizlere destek veren, tüm bürokratik işlemleri bizzat takip ederek, süreci hızlandıran milletvekillerimiz; Polat Türkmen’e, Ahmet Çolakoğlu’na ve Hamdi Uçar’a  müteşekkirim. İlimize, bölgemize hayırlı olsun.” dedi. 

 

 

 

Haber Merkezi        

Kaynak: Editör:
Etiketler: GİRİŞİM, SANAYİ, SİTESİ’NİN, İHALE, TARİHİ, BELLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı