GÜÇLENDİRME VE ONARIM İŞİ YAPILACAK
Haber
17 Eylül 2021 - Cuma 16:36 Bu haber 426 kez okundu
 
GÜÇLENDİRME VE ONARIM İŞİ YAPILACAK
- Haberi
GÜÇLENDİRME VE ONARIM İŞİ YAPILACAK

Samsun Valiliği Yatırım İzleme Ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından Samsun İlkadım İstiklal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Güçlendirme Ve Onarım İşi yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Samsun Valiliği Yatırım İzleme Ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından Samsun İlkadım İstiklal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Güçlendirme Ve Onarım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verecek. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak.

İhale, 08 Ekim 2021 tarihinde saat 10:00’da Kale Mah. Kazım Paşa Cad. No:25 6. Kat 55200 Eski Saski Binası - İlkadım / Samsun adresinde yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜÇLENDİRME, VE, ONARIM, İŞİ, YAPILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı