Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 16:10 Bu haber 3000 kez okundu
 
GÜÇLÜ YÖNETİM İÇİN ÖNEMLİ HAMLE
SPOR Haberi
GÜÇLÜ YÖNETİM İÇİN ÖNEMLİ HAMLE

TFF 2. Lig ekiplerinden Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, 26 Haziran 2019 tarihinde gerçekleşecek olan kongre öncesinde kolları sıvadı. Güçlü bir yönetim oluşturarak 2019-2020 Futbol Sezonu’na hızlı başlamak isteyen Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, işadamları Muammer Toprak’la, Osman Zaimoğlu ile ve Lokman Gül ile bir araya gelerek yönetime girmeleri konusunda görüşme gerçekleştirdi.

Zonguldak Kömürspor’un 2019-2020 Futbol sezonu öncesinde yeni bir yapılanmaya gitmek için yapacağı kongrenin tarihi belli oldu. 26 Haziran 2019 tarihinde gerçekleşecek kongrede yeni bir yönetim oluşturulacak. Oluşacak yeni yönetimle kırmızı-lacivertli kulübe daha fazla fayda sağlanması ve başarının hedeflenmesi planlanıyor. Bu amaç doğrultusunda Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, işadamları Muammer Toprak’la, Osman Zaimoğlu ile ve Lokman Gül ile bir araya geldi. Yönetime girmeleri konusunda teklif götüren Başkan Süleyman Caner, güçlü bir yönetim oluşturmayı hedefliyor. Başkan Caner'den zaman isteyen işadamları kongre gününe kadar karar vereceklerini söyledi.

Kongrenin ardından vakit kaybetmeden transfer çalışmalarına başlayacak olan Zonguldak Kömürspor, maddi sıkıntıları aşarak yeni sezona girmeyi hedefliyor.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜÇLÜ, YÖNETİM, İÇİN, ÖNEMLİ, HAMLE,
Yorumlar
Haber Yazılımı