Haber Detayı
05 Eylül 2017 - Salı 19:21 Bu haber 3964 kez okundu
 
GÜVENLİK ZİRVESİ YAPILDI
Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’un maçlarının oynandığı Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu’nda incelemelerde bulunuldu.
SPOR Haberi
GÜVENLİK ZİRVESİ YAPILDI

Sezonun ikinci haftasında yani 10 Eylül’de Karagümrükspor maçı öncesi, Emniyet Müdür Yardımcısı Okan Çakıroğlu, Hasan Avcı, Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz, Gençlik Merkezi Müdürü Hakan Yüksel, 1966 Zonguldak Taraftarlar Derneği Başkanı Tuncay Cihan kapalı tribünlerde incelemelerde bulundu.

Emniyet Müdür Yardımcısı Okan Çakıroğlu ve Hasan Avcı kapalı tribünlerde ve stadyum çevresinde ki eksiklikleri tespit ettiler. Çakıroğlu ve Avcı, eksiklerin giderilmesi için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz’a talimat verdiler. Maçların oynanabilmesi için verilmesi gereken kararın Perşembe günü Vali Ahmet Çınar yönetimindeki İl spor Güvenlik Kurulu’nda verilmesi bekleniyor.

KARAYILMAZ; “BİR AKSİLİK GÖZÜKMÜYOR”

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz, maçların oynanması sıkıntı çıkmayacağını ifade ederek, “Emniyet açısından herhangi bir maçın oynanmasına engel olacak bir konu var mı? Yok mu? O gün maç oynanacağı sırada nasıl önlemler alınır? Emniyet teşkilatımız bununla ilgili incelemelerde bulundular. Bizlerde onlara eşlik ettik gerekli önlemleri aldık. Onların sekreteryasında bir yazışma yapılacak şimdi. 13 tane il müdürlüğü kurumu görüş belirtecek.  Maçların oynanması noktasında kararın Vali Ahmet Çınar yönetiminde Perşembe günü toplanılarak İl Spor Güvenlik Kurulunda verilecek. Şuanda maçların burada oynanması için çalışmalarımız devam ediyor. Şimdi dolaplarımız geliyor, içerde çalışmalarımız devam ediyor sürekli firma sahipleri ile görüşmelerde bulunuyoruz. Şuan için bir aksilik gözükmüyor.” dedi. Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜVENLİK, ZİRVESİ, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı