JANDARMA ÖĞRENCİ SERVİSLERİNİ KONTROL ETTİ
Haber
02 Mart 2021 - Salı 16:53 Bu haber 1081 kez okundu
 
JANDARMA ÖĞRENCİ SERVİSLERİNİ KONTROL ETTİ
ASAYİŞ Haberi
JANDARMA ÖĞRENCİ SERVİSLERİNİ KONTROL ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabine toplantısında alınan kararları açıklamasının ardından başlayan normalleşme süreci kapsamında, okullarda kısmi olarak yüz yüze eğitime başlanması ile birlikte, Zonguldak İl Jandarma Komutanlığınca Öğrenci servislerine yönelik denetim yaptı.

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığınca hafta boyunca ve önümüzdeki dönemlerde söz konusu kontrollere devam edileceği bildirildi.

 Öğrenci servislerine göre yönelik yapılan denetimlerle ilgili Zonguldak İl Jandarma Komutanlığından şu açıklama yapıldı.

“ Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesi il genelinde geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, eğitim öğretim yılını daha güvenli ve sağlıklı bir süreç içerisinde geçirmelerini sağlamak maksadıyla okul önlerinde ve okul servis araçlarında pandemi ve trafik kuralları çerçevesinde gerekli kontroller yapılarak, öğrencilere ve okul servis aracı şoförlerine pandemi, trafik kuralları ve yeni normalleşme süreci hakkında bilgilendirmeler yapılmıştır.

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığınca hafta boyunca ve önümüzdeki dönemlerde söz konusu kontrollere devam edilecektir.” denildi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: JANDARMA, ÖĞRENCİ, SERVİSLERİNİ, KONTROL, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı