0
Haber Detayı
28 Şubat 2019 - Perşembe 16:17 Bu haber 2628 kez okundu
 
‘KIZILAY MİLLETİMİZİN ZOR GÜN DOSTUDUR’
CHP Belediye Başkan adayı Şanal Türk Kızılay'ını ziyaret etti.
SİYASET Haberi
‘KIZILAY MİLLETİMİZİN ZOR GÜN DOSTUDUR’

CHP Zonguldak Belediye başkan adayı Şenol Şanal, Türk Kızılay’ı Zonguldak Şube Başkanı Aydın Ergenç ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

Beraberinde; CHP il Başkanı Hakkı Güney ve Belediye meclis adayları ile birlikte Türk Kızılay’ı Zonguldak Şubesini ziyaret eden Şanal, Kızılay’ın önemli bir kuruluş olduğunu söyledi.

ERGENÇ: BAŞARILAR DİLİYORUM

CHP belediye Başkan adayı Şenol Şanal ve ekibinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Türk Kızılay’ı Şube Başkanı Aydın Ergenç,  Zonguldak’ın göç eden bir şehir değil de göç alan bir şehir haline gelmesini istediklerini belirterek, “Sizlere başarılar diliyorum, Allah yardımcınız olsun. Şehrimizde inşallah çiçekler açacak, her şey güzel olacak. Sizden bunları bekliyoruz. Kentimiz inşallah göç eden değil de, göç alan bir kent haline gelecek. Yollarımız belli, bundan da inşallah çalışmalarınızı şehrimizle ilgili çalışmalar yapacağını umut ediyoruz, bekliyoruz” diyerek başarı temennisinde bulundu.

ŞANAL: KIZILAY’DA HİZMET ETMEK GÖNÜL İŞİDİR

CHP Zonguldak Belediye başkan adayı Şenol Şanal da yaptığı konuşmada, “Biz hepimiz biliyoruz ki, Kızılay milletimizin zor gün dostudur. Bununla da sınırlı kalmaz. Dünya insanının da yanında acı gününde, zor gününde hizmet eden çok ayrıcalıklı, bizim göz bebeğimiz önemli bir kurumumuzdur. Kızılay’da hizmet etmek sizlerin de söylediği gibi gönül işidir. Allah herkese bu anlamda hizmet yolunda muvaffakıyetler nasip eylesin. 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimde şahsım, CHP Belediye Başkan adayı olarak açıklandım ve hemen akabinde şehrimizde insanlarımızın yüzünü güldürecek, herkesin duasını alacak hizmetler için bir liste hazırladık. Listede çok değerli hepsi de mesleğinde uzman olan çok kıymetli dostlarım var.  Ülkemizin en önemli sorunu adalet düşüncesinden hareketle hukukun üstünlüğü anlamında iki güçlü avukat arkadaşımızla hizmetlerimizde hak, hukuk, adalet kavramına kayıtsız, şartsız riayet edeceğimizi ifade etmek anlamında bir mesaj verdik. Belediyeciliğin mühendislikle çok daha kaliteli hizmetler alacağını düşündüğümüz noktasından hareketle de mühendis arkadaşlarımızla da listemizi güçlendirdik. Listemizde Makine mühendisi, maden mühendisi, inşaat yüksek mühendisi, şehir plancısı, elektrik yüksek mühendisi gibi her meslek grubu mühendislik anlamında geniş bir yelpazede görev dağılımı yaptık. Yine listemizde emeğin başkenti olan Zonguldak’ta emek yoğun faaliyet gösteren arkadaşlarımız, sanatkarlarımız, öğretmenlerimiz bu şehre hizmet etmek üzere el birliği ile gönül birliği ile yola çıktık. Zonguldak’ın aydınlık geleceğine arkadaşlarımla birlikte imza atmak istiyoruz, işin özü şu; biz bu şehrin kaderini değiştirmek istiyoruz. 1 Nisan tarihi itibariyle bu şehirde yaşayan herkesin yüzünü güldüreceğiz” dedi.

CHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Şenol Şanal özellikle sosyal belediyecilik anlamında birçok hizmetler de yapacağını anlatarak, Türk Kızılay’ı Şube Başkanı Aydın Ergenç ve yönetim kuruluna projeler hakkında bilgi verdi.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘KIZILAY, MİLLETİMİZİN, ZOR, GÜN, DOSTUDUR’,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı