Haber
12 Temmuz 2018 - Perşembe 17:34 Bu haber 1641 kez okundu
 
KABUL HEYETİ İNCELEDİ, ONAYLADI…
SPOR Haberi
KABUL HEYETİ İNCELEDİ, ONAYLADI…

Sporcu Fabrikası, Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü hizmet binası ve Gençlik Merkezi hizmet idari binasının yapımında sona gelindi. Binaların yapımını incelemek üzere Gençlik ve Spor Bakanlığı yetkilileri Zonguldak’a geldi. İnşaatı detaylı bir şekilde inceleyen kabul heyeti, binaların Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne teslim edilmesine karar verdi.

2016 yılında yapımına başlanan ve birçok branşa hizmet edecek olan sporcu fabrikasının yanı sıra, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Gençlik Merkezi idari binaları da projenin içerisinde yer alıyor. Proje ve incelemeler hakkında bilgi veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel, kısa zaman içerisinde yeni binaya taşınacaklarını ifade etti.

“KISA ZAMAN İÇERİSİNDE TAŞINMA PLANLARIMIZI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Konuyla ilgili konuşan Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel, “Sporcu Fabrikası, Gençlik Spor İl Müdürlüğü hizmet binamız ve Gençlik Merkezi hizmet binamız, yoğun bir çalışmanın neticesinde tamamlandı. Bugünde bakanlığımız tarafından geçici kabul heyetimiz geldi. Herhangi bir sıkıntı olmadığı takdirde kabul için onay verilecek. Sonra ise kısa zaman içerisinde taşınma planlarımızı gerçekleştireceğiz.” dedi.

HER BRANŞA HİZMET EDECEK

Sporcu Fabrikası, Gençlik Spor İl Müdürlüğü hizmet binası ve Gençlik Merkezi hizmet binası hakkında bilgi veren Hakan Yüksel, “Uzun yıllardır Zonguldak’ta antrenman sıkıntısı yaşanıyordu. Sporcularımıza ve bizlere yakışmayan bir ortam vardı. Şu anda uzun yıllar bu ihtiyacımızı karşılayacak tesisi tamamlamış bulunuyoruz. Bunun mutluluğu var.  6 büyük antrenman salonu, 3 tane eskrim, masa tenisi, okçuluk gibi alanlarda kullanılacak salon, konferans salonu, Gençlik Merkezi’nde her türlü atölye çalışmalarının yapılacağı görsel ve el sanatları anlamında atölyelerimiz mevcut. Basketbol ve voleybol branşları için salonumuz mevcut. Umarız en kısa süre içerisinde gençlerimizle buluşturabiliriz.” şeklinde konuştu.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: KABUL, HEYETİ, İNCELEDİ,, ONAYLADI…,
Yorumlar
Haber Yazılımı