İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber
23 Temmuz 2018 - Pazartesi 17:43 Bu haber 2194 kez okundu
 
KOMBİNE SATIŞLARI SÜRÜYOR
Zonguldak Kömürspor’a gelir elde etmek amacıyla geçtiğimiz hafta satışa sunulan 2018-2019 Futbol Sezonu kombine satışları sürüyor. Başkan Süleyman Caner, kapı kapı dolaşarak kombine kart satışlarını sürdürüyor.
KÜLTÜR Haberi
KOMBİNE SATIŞLARI SÜRÜYOR

TFF 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’a destek sağlanması amacı ile ilk etapta 5 bin adet bastırılan kombine kart satışları kaldığı yerden devam ediyor. Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, diğer projelerde olduğu gibi, kombine kart satışlarını da esnafları tek tek ziyaret ederek gerçekleştiriyor. Kombine kart satışlarında ilk günlerde yoğun talebin olmasına rağmen, ilerleyen günlerde ise kartları alan kişi sayısında büyük azalma görüldü. TFF 2. Lig’de mücadele etmesine ve on binlerce taraftarı olmasına rağmen, Zonguldak Kömürspor’a ait kombine satışları geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi beklenilen seviyeye gelmedi.

Kombine kart satışları kapsamında dün Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Zonguldak esnafını ziyaret ederek kombine kart sattı. Bazı esnaflar kombine ile destek sağlayarak, bazıları ise kombine alamayacaklarını söylediler. Halk Manavı 2, Fırat Büfe 1, Nejat Kapkaç 1, Mustafa Yanık 1, Gülay AVM (İbrahim Gülay) 2, Sarıyer Börekçisi (Osman Ustaoğlu) 1, Mehmet Çelikel Lisesi Vakfı 3, Avukat Ertan Taşdelen ise 1 adet kombine kart alarak Zonguldakspor’a destek sağladılar.

“İNŞALLAH AMACIMIZA ULAŞIRIZ”

Kart satışları sırasında konuşan Başkan Caner, “Kombine kart satışları için caddelerdeyiz. Sağ olsunlar esnafların yüzde 95’i bizi geri çevirmediler. Bunun için bize destek olan esnaflarımıza teşekkür ediyoruz.  Amacımız Zonguldakspor’a yardım için çıkarılan kartları ne kadar çok satabilirsek o kadar çok kulübümüze maddi olarak katkı sağlayacaktır. İnşallah amacımıza ulaşırız.” dedi. Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOMBİNE, SATIŞLARI, SÜRÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı