KRT TV'DE KÖMÜRSPOR RÜZGÂRI
Haber
13 Nisan 2021 - Salı 23:53 Bu haber 1682 kez okundu
 
KRT TV'DE KÖMÜRSPOR RÜZGÂRI
SPOR Haberi
KRT TV'DE KÖMÜRSPOR RÜZGÂRI

Misli.com 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’un Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Murat Cüntay, Zonguldak’ın ve Zonguldak Kömürspor’un adını önemli platformlarda duyurmaya devam ediyor. Cüntay, KRT TV’de yayınlanan ve Gürkan Hacır’ın sunduğu ‘Şimdiki Zaman’ programında ünlü gazeteci Gürkan Hacır’a, Sözcü Gazetesi Köşe Yazarı İsmail Saymaz’a, Yönetim Uzmanı Elfin Tataroğlu’na ve Türk gazeteci, siyasetçi ve yazar Barış Yarkadaş’a madenci forması hediye etti.

Zonguldak’ın Kozlu ilçesinde 3 Mart 1992 tarihinde meydana gelen grizu faciasında hayatını kaybeden 263 madenci anısına bastırılan madenci formalarının yanı sıra Zonguldak Kömürspor’un ve kentin adını ulusal ve uluslararası çok sayıda platforma duyuran başarılı iş insanı Muhammet Murat Cüntay, bu kez KRT TV stüdyolarında Zonguldak halkını onurlandırdı. KRT TV’de yayınlanan ve Gürkan Hacır’ın sunduğu ‘Şimdiki Zaman’ programında Gürkan Hacır’a, Sözcü Gazetesi Köşe Yazarı İsmail Saymaz’a, Yönetim Uzmanı Elfin Tataroğlu’na ve Türk gazeteci, siyasetçi ve yazar Barış Yarkadaş’a madenci forması hediye etti.

Konu ile ilgili bilgi veren Muhammet Murat Cüntay, “ Zonguldak bayrağını her alanda dalgalandırmaya, sembollerini yaşatmaya ve kentimizi tanıtmaya devam edeceğiz. Bugün de KRT TV’deydik. Gürkan Hacır, İsmail Saymaz, Elfin Tataroğlu ve Barış Yarkadaş’ı Zonguldaklı yaptık. Emekçi kentine destekleri için şükranlarımızı sunuyoruz.” şeklinde konuştu.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: KRT, TV'DE, KÖMÜRSPOR, RÜZGÂRI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KRT TV'DE KÖMÜRSPOR RÜZGÂRI
KRT TV'DE KÖMÜRSPOR RÜZGÂRI
KRT TV'DE KÖMÜRSPOR RÜZGÂRI
Yorumlar
Haber Yazılımı