MECLİS’TE MART MESAİSİ
Haber
01 Mart 2021 - Pazartesi 16:09 Bu haber 922 kez okundu
 
MECLİS’TE MART MESAİSİ
SİYASET Haberi
MECLİS’TE MART MESAİSİ

Zonguldak Belediye Meclisi’nin Mart dönemi ilk toplantısı Belediye Başkanı Ömer Selim Alan Başkanlığı’nda gerçekleştirildi.

Belediye Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda gündem gereği 7 madde görüşülürken, CHP’nin gündem harici iki maddesi ile birlikte 9 madde olarak kabul edildi.

Gündemin birinci madde İşletme Müdürlüğü’nün İncivez taksi durağı ile ilgili ücretlendirme hakkındaki yazı Plan ve Bütçe ile Trafik komisyonuna havale edildi.

Gündemin diğer maddeleri de Plan ve Bütçe komisyonuna havale edilirken, gündemin 4. Maddesi olan Su ve kanalizasyon Müdürlüğü’nün kartlı sayaçlarla ilgili firmalarla yapılan sözleşme gereği servis hizmetlerine yönelik hükümlerin yerine getirilmemesi ve bu husustaki abone mağduriyetlerinin giderilmesi talebi hakkındaki yazısı ise Plan ve Bütçe komisyonu ile Türlü işler komisyonuna havale edildi.

Toplam 9 madde olarak görüşülen Belediye Meclis’inin ikinci oturumu ise Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın önerisi ile 5 Mart Cuma günü yapılması oy birliği ile kabul edildi.

 Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: MECLİS’TE, MART, MESAİSİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı