MECLİSTE MÜTEŞEBBİS ÜYELERİ SEÇİLDİ
Haber
07 Ekim 2020 - Çarşamba 11:57 Bu haber 1398 kez okundu
 
MECLİSTE MÜTEŞEBBİS ÜYELERİ SEÇİLDİ
GÜNDEM Haberi
MECLİSTE MÜTEŞEBBİS ÜYELERİ SEÇİLDİ

Zonguldak İl Genel Meclisi'nin Ekim ayı 5. Birleşimi gerçekleştirildi.İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli başkanlığında gerçekleştirilen birleşim açılış ve yoklama ile başladı. Bir önceki oturuma ait tutanak özeti okunarak oylanmasının ardından gündem maddelerin görüşülmesine geçildi.

ÖZEL İDAREYİ TEMSİLEN ALAPLI OSB MÜTEŞEBBİS TEŞEKKÜLÜNE 11 YENİ İSİM SEÇİLDİ

Zonguldak Alaplı Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Teşekkülünde İl Özel İdaresini 4 yıl süre ile temsil etmek üzere 11 asıl ve 11 yedek üye tespit edildi.

İl Özel İdaresi’nin Ortak Olduğu Alaplı OSB Müteşebbis Teşekkül Üyeleri:

ASİL: Mustafa Tutulmaz (Zonguldak Valisi), Turgut Subaşı (Vali Yardımcısı), Vedat Yılmaz (Alaplı Kaymakamı), Ahmet Karayılmaz (İl Özel İdaresi Genel Sekreteri), Mehmet Kokulu (İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı), Necdet Karaveli (İl Genel Meclisi Başkanı), İbrahim Yalçın, Temel Uslu, Kadir Korkmaz, Sertaç Yavuz, Selahattin Özkul, Ferhat Gözlü.

ÖZEL İDAREYİ TEMSİLEN EREĞLİ OSB İÇİN 3 YENİ İSİM SEÇİLDİ

Zonguldak Kdz. Ereğli Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Teşekkülünde İl Özel İdaresini 4 yıl süre ile temsil etmek üzere 3 asıl 3 yedek üye tespit edildi.

İl Özel İdaresinin Ortak Olduğu Kdz. Ereğli OSB Müteşşebbis Teşkkül Listesi;

ASİL; Mustafa Tutulmaz (Zonguldak Valisi), İsmail Çorumluoğlu (Kdz. Ereğli Kaymakamı), Rıfkı Gültekin (İl Genel Meclisi Üyesi), Rıca Cici (İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı)

ÖZEL İDAREYİ TEMSİLEN ÇAYCUMA OSB İÇİN 3 YENİ İSİM SEÇİLDİ

Zonguldak Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Teşekkülünde İl Özel İdaresini 4 yıl süreyle temsilen Mustafa Tutulmaz (Zonguldak Valisi), Muharrem Coşgun (Çaycuma Kaymakamı), Ahmet Ali Başören, Arif Sefercik (İl Genel Meclisi Üyeleri)

ÖZEL İDAREYİ TEMSİLEN SERACILIK OSB MÜTEŞEBBİS TEŞEKKÜLÜNE 9 YENİ İSİM SEÇİLDİ

Zonguldak Çaycuma TDİ (Seracılık) Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Teşekkülünde İl Özel İdaresini 4 yıl süreyle temsil etmek üzere 9 asıl ve 9 yedek üye belirlendi.

İl Özel İdaresi’nin Ortak Olduğu Çaycuma TDİ (Seracılık) OSB Müteşebbis Teşekkül Üyeleri

ASİL: Mustafa Tutulmaz (Zonguldak Valisi), Mehmet Türk (Vali Yardımcısı), Adnan Tıska, Filis Ünal Sarsık, Serpil Özmen, İsa Bükrü, İsmet Bostancı, Vedat Tuzcuoğlu (İl Genel Meclisi Üyeleri), Yüksel Turpcu, Necati Akyol seçildi.

KANDİLLİ YÖRESEL ÜRÜN PAZARI'NIN İÇME SUYU PROJESİ KABUL EDİLDİ.

Kdz. Ereğli İlçesi Kandilli Beldesi Yöresel Ürün Pazarı'nın, su ihtiyacının karşılanması için, memba tahsis ve içme suyu projesi işlemlerine başlanabilmesi için, İl Özel İdaresi 2020 Ek Yatırım Programı'na alınmasına oy birliğiyle karar verildi.

EREĞLİ'YE CANLI HAYVAN PAZARI KURULACAK

Zonguldak Kdz. Ereğli İlçesi Süleymanbeyler Köyü hudutları dahilinde bulunan, kadastroda; 107 ada, 3 ve 12 parsel no ile kayıtlı taşınmazlarda “Pazar Alanı (Canlı Hayvan Pazarı) amaçlı 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı yapılması ile ilgili Sanayi ve Ticaret, Plan ve Bütçe, İmar ve Bayındırlık, Köylere Yönelik Hizmetler, Çevre ve Sağlık, Tarım ve Orman Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları  raporlar görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: MECLİSTE, MÜTEŞEBBİS, ÜYELERİ, SEÇİLDİ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı