MHP ADAYI AYAN’DAN, TTK’YA ZİYARET google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
26 Şubat 2019 - Salı 17:09 Bu haber 3190 kez okundu
 
MHP ADAYI AYAN’DAN, TTK’YA ZİYARET
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Zonguldak Belediye Başkan adayı Hamdi Ayan seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.
SİYASET Haberi
MHP ADAYI AYAN’DAN, TTK’YA ZİYARET

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde tempoyu artıran MHP Belediye Başkan adayı Hamdi Ayan, kamu kurumları, sivil toplum örgütleri, ev toplantıları ve esnaf ziyaretleriyle destek ziyaretlerine devam ediyor.

MHP Belediye Başkan adayı Hamdi Ayan, Türkiye Taşkömürleri Kurumu(TTK) Genel Müdürü Kazım Eroğlu’nu da ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Kendisinin de TTK’dan emekli olduğunu belirten MHP adayı Ayan, TTK’nın işçi açığı ve işçi açığının giderilerek yeniden eski günlerinde olduğu gibi Zonguldak ve ülke ekonomisine önemli katkılar vermesini isterken, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Genel merkezin Zonguldak ve TTK’ya bakışının her zaman olduğu gibi bugün de olumlu yönde olduğunu, kurumun yeniden ayağa kaldırılması için de MHP olarak her zaman desteğe hazır olduklarını vurguladı.

MHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Hamdi Ayan, TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu’na gerçekleştirdikleri ziyaretin ardından, kurum çalışanlarını da ziyaret ederek, 31 Mart yerel seçimleri için destek istedi.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, ADAYI, AYAN’DAN,, TTK’YA, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı