Haber
13 Haziran 2018 - Çarşamba 14:10 Bu haber 1893 kez okundu
 
MHP'ye köylerde yoğun ilgi
SİYASET Haberi
MHP'ye köylerde yoğun ilgi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer ve yönetimi 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçim çalışmaları kapsamında köylerde yaptığı ziyaretlerde yoğun ilgi görüyor.
MHP’nin Zonguldak’tan Milletvekili çıkarması ve seçimlerde en yüksek oyu alabilmesi için gece gündüz demeden aralıksız çalışmalarını yürüten MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer ve yönetimi ilçe merkezinin yanı sıra gitmedik köy bırakmıyor. 
Gittiği her yerde 7’den 77’ye halkın yoğun ilgisi ile karşılanan Sözer ve yönetimi cumhur ittifakı ve milletvekilliği için destek isterken, MHP’nin neden Zonguldak’tan vekil çıkarması gerektiğini ve Zonguldak için yapacakları çalışmaları anlatıyor. 
Zonguldak ve Ülke için kaybedecek zamanlarının olmadığını anlatan MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer, “ Zonguldak ve ülkemiz için yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarımızı tek tek anlatıyoruz. Kaybedecek zamanımız yok. Bizimle Yürü Zonguldak, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde inşallah Ankara’ya Milletvekili adayımız Hamdi Ayan’ı göndereceğiz” dedi. Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP'ye, köylerde, yoğun, ilgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı