0
Haber Detayı
13 Mayıs 2018 - Pazar 01:25 Bu haber 1209 kez okundu
 
ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
Karadeniz Ereğli’de Doğa Koleji Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi ‘Öğrenci Meclisinin’ belirlediği “Yılın Enleri Ödülleri” sahiplerini buldu. Törende ilçe protokolü, basın, spor, eğitim, sivil toplum ve iş dünyasından çok sayıda isim onur ödülü aldı.
SPOR Haberi
ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Kdz. Ereğli Doğa Koleji tarafından Kültür, Sanat ve Spor alanında ‘Yılın EN’leri’ ödül töreni düzenlendi. İlki Utku Koleji, ikincisi ise aynı çatı altında birleşen Doğa Koleji tarafından düzenlenen 2. Geleneksel Yılın En’leri ödül töreni, Orçun Çataklı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Okul Müdürü Caner Özçep, törende yaptığı konuşmada birçok başarılı ismi belirlediklerini ve bu isimleri öğrenci meclisinin seçiğini söyledi. Düzenlenen ödül töreninde spor camiasının da ileri gelenleri ödüllerini aldılar. Doğa Koleji Orçun Çataklı Kültür Merkezi'nde düzenlenen ödül törenine Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutan Vekili Deniz Kıdemli Albay Mehmet Türken, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Doğa Koleji Yetkilileri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, iş dünyası, basın, kültür ve spor alanında çok sayıda tanınmış isim katıldı. Tören öncesinde Doğa Koleji müzik öğretmenleri tarafından müzik dinletisi yapıldı.

“EREĞLİMİZDE ÇOK BÜYÜK KIYMETLER VAR”

Gecede konuşan Okul Müdürü Caner Özçep, “Karadeniz Ereğlimizin kültür, sanat ve spor hayatının gelişimine verdikleri katkılar için kurumum adına şükranlarımı sunuyorum. Özel Doğa Koleji Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi; kültür, sanat ve spor alanında belirlediği kişileri, herhangi bir yarışma yoluyla belirlemediğimizi belirtmek isterim. Bugüne kadar, ortaya koydukları çalışmalar ile okulumuzun öğrencilerin dikkatini çekmeyi başaran kişi, kurum ve kuruluşlara kurumumuz adına haklarını teslim ediyor ve şükranlarımızı iletiyoruz. Ereğlimizde çok büyük kıymetler var.” dedi.

SPOR ALANINDA ÖDÜLLER TERCÜREBELİ İSİMLERE VERİLDİ

Törende Kamu Yönetimi, Eğitim Gönüllüsü, Sağlık, Yılın Sivil Toplum Kuruluşu, En iyi Radyo Haber Programı’nın yanı sıra birçok alanda ödül verildi. En İyi Radyo Müzik Programı, En İyi Radyo Programları, En iyi Köşe Yazarları, En İyi Haber Muhabirleri, En İyi TV Haber Programı, En İyi Spor Spikeri, En İyi Spor Programı, Yılın Sporcusu, Yılın Antrenörü gibi kategorilerde yüzü aşkın kişiye onur ödülleri hazır bulunan protokol üyeleri tarafından takdim edildi. Doğa Koleji ‘Yılın En’leri’ ödül töreninde ‘Yılın En İyi Spor Programı’ ödülü Elmas TV’de yayınlanan, Ender Yüksel’in hazırlayıp sunduğu ‘Spor Kritik’ programına ve Kanal Z’den Ercan Aygün’ün hazırlayıp sunduğu ‘Karşı Karşıya’ programına verildi. Ödülü Ender Yüksel ve Ercan Aygün aldı. Öte yandan, Şafak Gazetesi spor muhabiri Hüseyin Ekinci ise ‘Yılın En İyi Spor Muhabiri’ ödülüne layık görüldü.

 ‘YILIN SPORCUSU’ EREĞLİ’DEN

Geçen sezonu 4 golle tamamlayan ve performansıyla U18 Milli Takımı aday kadrosuna davet edilerek 2 kez Milli Takım forması giyen 2000 doğumlu Kdz. Ereğli Belediyespor oyuncusu Volkan Uluğ, Doğa Koleji öğrencileri tarafından “Yılın en iyi sporcusu” seçildi. Volkan ödülünü dün düzenlenen törenle aldı.  

EN İYİ TAKIMI VE ANTRENÖRÜ EREĞLİ BELEDİYESPOR’DA

Doğa Koleji Yılın EN’leri ödül töreni kapsamında 2016-2017 Genç Kızlar Türkiye Şampiyonu Kdz. Ereğli Belediyespor Bayan Futbol Takımı “Yılın En İyi Takımı” Antrenörlerimiz Ercan Yaman ve Yıldıray Ağar ise yılın antrenörü seçildi. Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖDÜLLER, SAHİPLERİNİ, BULDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı