PAYLAŞIMLARI NEDEN KALDIRDIĞINI AÇIKLADI!
Haber
13 Haziran 2021 - Pazar 13:08 Bu haber 1791 kez okundu
 
PAYLAŞIMLARI NEDEN KALDIRDIĞINI AÇIKLADI!
SİYASET Haberi
PAYLAŞIMLARI NEDEN KALDIRDIĞINI AÇIKLADI!

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Merkez İlçe eski Yöneticisi Cemil Kaya, geçtiğimiz günlerde radara yakalanmasından dolayı kesilen trafik cezasına büyük tepki göstermişti. Sert sözler ile açıklama yapan Kaya, paylaşımının yerel medyada haber olması üzerine gönderisini bir süre sonra sildi. Önceki gün sosyal medya hesabından konuya ilişkin açıklama yapan AK Partili Kaya, “Gazeteci kardeşim sayfamdaki  yorumumda bir kelimeyi gerçekten biraz ağır kaçtığı için sildiğim paylaşımımdaki bir cümleyi manşetine taşıyıp gazetenin 1.sayfasını tam sayfa bana ayırdığın için teşekkür ediyorum. Reklamın  iyisi kötüsü olmaz ancak ben siyasi ahlâkı Erbakan hocamdan ve Recep Tayyip Erdoğan’dan aldım. Yaşım 60’ı geçti. Hiç bir zaman şahsım için siyasetten menfaat sağlamadım. Sadece küçük bir trafik hatasından dolayı  büyük suç cezası olarak 1339 tl ceza yiyince özeleştiri yaptım. Bir cümlem ağır kaçtığından paylaşımımı kaldırdım.” dedi.

“BÖYLE BİLİNE”

AK Parti Merkez İlçe eski Yöneticisi Cemil Kaya açıklamasında, “Gazeteci kardeşim sayfamdaki yorumumda bir kelimeyi gerçekten biraz ağır kaçtığı için sildiğim paylaşımımdaki bir cümleyi manşetine taşıyıp gazetenin 1.sayfasını tam sayfa bana ayırdığın için teşekkür ediyorum. Reklamın  iyisi kötüsü olmaz ancak ben siyasi ahlâkı Erbakan hocamdan ve Recep Tayyip Erdoğan’dan aldım. Yaşım 60’ı geçti. Hiç bir zaman şahsım için siyasetten menfaat sağlamadım. Sadece küçük bir trafik hatasından dolayı  büyük suç cezası olarak 1339 tl ceza yiyince özeleştiri yaptım. Bir cümlem ağır kaçtığından paylaşımımı kaldırdım. Kaldı ki ben artık yaşımdan dolayı aktif siyaset yapmayacağım.  Çünkü ben duygusal biriyim. İçim dışım aynıdır. İçimden geldiği gibi konuşan biriyim. Gazeteci kardeşim benim bu Halim ağabeyiniz iyi bir arkadaşımdır.  Mahallemdeki dayınız da sevdiğim büyüğüm gördüğüm kişide bilir ben hiçbir zaman koltuk veya nam  için simsarlık yapmam. Dolayısıyla tam sayfa manşetin benim için bir değeri yok. Ben eşim dostum çocuklarım hep Ak Partili ve Recep Tayyip Erdoğan’ın  arkasından ölümüne ayrılmayan bireyler olarak kalacağız. Dolayısıyla bizden başka yerlere ne yağ çıkar ne de kaymak bu böyle biline” dedi.

NE DEMİŞTİ?

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Merkez İlçe eski Yönetici Cemil Kaya, hız limitini aşmasından dolayı yediği trafik cezasına tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini ancak kesilen cezanın adaletsiz olduğunu deli getiren Kaya tepkisini, “Bu adalet mi? Bu bir soygundur. Allahsızlık, kitapsızlıktır. Eğer bu adaletse yerin dibine batsın böyle adalet” sözleri ile gösterdi.

“ADALETSİZLİK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çok sevdiğini ancak kesilen cezanın adaletsiz olduğunu belirten AK Partili Cemil Kaya, “Sayın Cumhurbaşkanım sizi çok seven birisi olarak söylüyorum. Hız sınırı 70 olan yoldan dalgınlıkla 81 ile geçmişim. Gezici radarla 1339 tl ceza yemişim. Reisim yürüyerek mi gidelim? Bu kadar ağır ceza olur mu? Bu adalet mi? Bu bir soygundur. Allahsızlık, kitapsızlıktır. Eğer bu adaletse yerin dibine batsın böyle adalet” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: PAYLAŞIMLARI, NEDEN, KALDIRDIĞINI, AÇIKLADI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı