SAADET MERKEZDEN ZİYARETLER
Haber
22 Eylül 2022 - Perşembe 14:50 Bu haber 1028 kez okundu
 
SAADET MERKEZDEN ZİYARETLER
SİYASET Haberi
SAADET MERKEZDEN ZİYARETLER

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanlığı şehirdeki ziyaretlerine devam ediyor. İlçe Başkanı İsmail Üstünyer ve çalışma arkadaşları Karaelmas Mahallesi Muhtarı Adem Biçer'i makamında ziyaret ederek mahalle ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. Mahalle muhtarı Adem Biçer ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, mahallesindeki sorunların çözümü için sürekli bir gayret içinde olduğunu belirtti. İsmail Üstünyer de kendisine çalışmalarında başarılar diledi.

Öte yandan Zonguldak Terziler, Ayakkabıcılar ve Halı Yıkamacılar Odası Başkanı Çetin Yıldız'ı da ziyaret eden Saadet heyeti esnafların sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulundular ve kendilerine başarılar dilediler. Çetin Yıldız yaptığı açıklamalarda terzilik mesleğinin belki de son temsilcileri  olduklarını, meslekte çırak yetişmediğini ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İsmail Üstünyer toplumun tüm kesimlerine ziyaretlerinin devam edeceğini, milletin saadet ve selameti için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: SAADET, MERKEZDEN, ZİYARETLER, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı