0
Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 11:06 Bu haber 2938 kez okundu
 
ŞANAL MUHTARLAR İLE BULUŞTU
SİYASET Haberi
ŞANAL MUHTARLAR İLE BULUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal, Mahalle Muhtarları ile kahvaltıda buluştu. 

Ora Cafe’de düzenlenen kahvaltı programına CHP Belediye Başkan adayı Şenol Şanal, CHP İl Başkanı Hakkı Güney, CHP Belediye Meclis Üyeleri, Millet İttifakı Zonguldak Belediyesi meclis üyesi adayları ve muhtarlar katıldı.

Muhtarlarla bir araya gelmek istediklerini söyleyen CHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal, “19 mahalle muhtarımız bu şehrin her sokaklarını iyi bilen kişilerdir. Onlarla bir araya gelmek istedik. Her zaman olduğu gibi partimizin prensipleri ve yeni oluşacak meclis üyelerimizle insanlarımızı güldürmek istiyoruz. Biz muhtarlarımızla el ele verip güzel hizmetler yapmak istiyoruz.” dedi.

“6 AYDA YOL SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ”

Zonguldak'ın asfalt sorununu altı ay içinde tamamlayacaklarını söyleyen Şanal, “Sayın Muharrem Akdemir ve meclis üyesi arkadaşlarımız güzel hizmetler yapmaya çalışmıştır. Son 4 yıldır Zonguldak alt yapı ile ilgili şantiye haline gelmiştir. Alt yapı çalışmalarının bir mühendis olarak çok zor olduğunu biliyorum. Kısa süreli çalışmalar değildir. Bunu bir siyaset malzemesi yapmakta doğru değildir. Haksızlık yapmaktan uzak durmak gerekir. 31 Mart'ta insanlarımızın teveccühü ile yeniden göreve geldiğimizde insanlarımıza hizmete devam edeceğiz. Asfalt tesisi kurup Zonguldak'ın yol sorununu kaldıracağız ve istihdam sağlayacağız. Biz vatandaşımızın yüzünü güldürüp, mahcup da olmayacağız. Çukurlar da balık tutulması espri anlamına getirilmiş, elbette hizmet bekleniyor. Altı ay içeresinde yol ile ilgili bütün sorunları ortadan kaldıracağız.” ifadelerine yer verdi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞANAL, MUHTARLAR, İLE, BULUŞTU,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ŞANAL MUHTARLAR İLE BULUŞTU
ŞANAL MUHTARLAR İLE BULUŞTU
Yorumlar
Haber Yazılımı