ŞEHİDİN NAAŞI BABA OCAĞINA GELİYOR!
Haber
17 Ekim 2021 - Pazar 13:43 Bu haber 771 kez okundu
 
ŞEHİDİN NAAŞI BABA OCAĞINA GELİYOR!
GÜNDEM Haberi
ŞEHİDİN NAAŞI  BABA OCAĞINA GELİYOR!

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kuzey Irak’ta düzenlediği operasyonda şehit düştüğü ifade edilen Zonguldaklı Uzman Çavuş Ramazan Temek’in naaşının akşam saatlerinde Beycuma beldesi Haceli Köyü’ne ulaşacağı belirtildi.

Şehidin baba ocağı Beycuma beldesi Haceli Köyü Davulcular Mahallesi’nde acı haberi alan aile sağlık ekiplerinin müdahalesiyle ayakta durduğu öğrenildi.

Öte yandan, Uzman Çavuş Ramazan Temek’in şehit mi olduğu yoksa yaşadığı bunalım nedeniyle intihar mı ettiği ise gizemini koruyor. Konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken şehidin defnedileceği mezar köylüler tarafından açıldı.

Uzman Çavuş Ramazan Temek’in ailenin en büyük çocuğu olduğu, üç kardeşinin Bursa’da çalıştığı, anne babasını ise çiftçilik ile geçindiği ve bir çocuk babası olduğu edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Uzman Çavuş Ramazan Temek’in cenazesi hava muhalefeti nedeniyle hava yoluyla getirilemediği için karayoluyla 19:00 ile 20:00 saatleri arasında Beycuma beldesi Haceli Köyü Davutlar Mahallesi’ndeki baba ocağına ulaşacağı ifade edildi.

 Köy Muhtarı Şahin Akçay, cenazenin yarın öğle namazı ile defnedileceğini açıkladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞEHİDİN, NAAŞI, , BABA, OCAĞINA, GELİYOR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı