TIBBİ CİHAZ ALIMI YAPILACAK
Haber
18 Eylül 2021 - Cumartesi 17:21 Bu haber 439 kez okundu
 
TIBBİ CİHAZ ALIMI YAPILACAK
- Haberi
TIBBİ CİHAZ ALIMI YAPILACAK

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Müdürlüğümüze Bağlı Prof Dr Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesinin Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Üroloji Kliniğine Tıbbi Cihaz Alımı yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Müdürlüğümüze Bağlı Prof Dr Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesinin Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Üroloji Kliniğine Tıbbi Cihaz Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

İhale, 11 Ekim 2021 tarihinde saat 10:30’da İl Sağlık Müdürlüğü (Ana Bina)/ Konferans Salonu (Binbirdirek Mah. Peykhane Cad. No:8 Çemberlitaş-Fatih/ İstanbul) adresinde yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TIBBİ, CİHAZ, ALIMI, YAPILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı