Haber
13 Haziran 2018 - Çarşamba 14:44 Bu haber 1869 kez okundu
 
TERAKKİSPOR’DA DEMİREL DÖNEMİ
1.Amatör Lig Merkez Grubu ekiplerinden Terakkispor, yeni sezon öncesinde Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Tek liste ile yapılan seçimlerde Başkan Arif Demirel oldu. Köklü kulübün yeni Başkanı Arif Demirel’in merhum babası Mehmet Demirel’de önceki sezonlarda Terakkispor Kulübü’nün başkanlığını yapmıştı.
SPOR Haberi
TERAKKİSPOR’DA DEMİREL DÖNEMİ

1.Amatör Lig Merkez Grubu ekiplerinden Terakkispor’da Olağan Genel Kurul gerçekleşti. Tek liste ile yapılan seçimler sonucunda Arif Demirel başkanlık görevine getirildi. 2017-2018 Futbol Sezonu’na iddialı girmeye hazırlanan Arif Demirel ve yönetimi yeni çalışmalarına kısa süre içerisinde başlayacak.

Geçtiğimiz sezonu 15 puanla 5’inci sırada tamamlayan Terakkispor, sahaya istediği performansı yansıtamadı. Yönetimde değişikliğe giderek hedef belirleyen Terakkispor’un yeni Başkanı Arif Demirel oldu.  Arif Demirel’in babası Mehmet Demirel’de önceki sezonlarda Terakkispor Kulübü’nde başkanlık yapmıştı.

“KULÜBÜMÜZÜ YAŞATANLARI MİNNETLE ANIYORUZ”

 Başkan Arif Demirel, Olağan Genel Kurul’un ardından yaptığı açıklamasında, “Bu güne kadar kulübümüze hizmeti geçenleri, 1952 de kurulan kulübümüzü yaşatanları minnetle anıyoruz. Rahmetli babam Metin Demirel'den sonra bu kulübe Başkan olmak tarifsiz bir duygu. Yönetici arkadaşlarıma görev aldıkları için teşekkür ediyor, camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Terakkispor’u en iyi yerlere taşımak için elimizden geleni yapacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.Kulübümüzün köklü tarihini daha ilerilere taşıyacağız.” İfadelerine yer verdi.

HEDEF ŞAMPİYONLUK

1.Amatör Lig ekiplerinden Terakkispor, 2017-2018 Futbol Sezonu’nu 15 puanla 5’inci sırada tamamladı. Yeni sezona şampiyonluk hedefi ile çıkan ve bu doğrultuda önemli adımlar atamaya hazırlanan Terakkispor, geçtiğimiz sezon oynadığı 12 maçın 4’ünden galibiyetle, 3’ünden beraberlikle, 5’inde ise mağlubiyetle ayrıldı. 2018-2019 Futbol Sezonu’nda gözünü bir üst lige diken Terakkispor, özellikle futbolu ile ses getirecek.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Yeni sezona şampiyonluk hedefi ile çıkan Terakkispor’da görev dağılımı şu şekilde oldu;

2.Başkan:Levent Karaman

As Başkan: Ümit Demirel,Murat Tanyeli, Temel Ateşb

Futbol sorumlusu: Ali Hızır Ar

Futbol Altyapı: Ahmet Öğünç

Sportif Direktör: Hakan Güzel

Ferdi Sporlar Sb: Tolga Işıldak

Basketbol Sorumlusu: Haşmet Bayraklı

Sayman: Gürkan Gedik

Genel kaptan: Soner Aksakal

Genel Sekreter: Şenol Kadem

Kaynak: Editör:
Etiketler: TERAKKİSPOR’DA, DEMİREL, DÖNEMİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı