0
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
TCMB: Enflasyonu gıda yükseltti
TCMB: Enflasyonu gıda yükseltti
Haber Detayı
04 Mayıs 2018 - Cuma 14:26 Bu haber 2078 kez okundu
 
TSO ekonomiye hayat, sağlığa can katıyor
SAĞLIK Haberi
TSO ekonomiye hayat, sağlığa can katıyor

* Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bu yıl 5’ncisi düzenlenen, ‘’Ekonomiye Can İnsan Sağlığına Kan Veriyoruz’’ sloganı ile başlatılan kan Bağış kampanyası gerçekleştirildi.
* Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nın geleneksel hale getirdiği ve üyeleri tarafından da yoğun ilgi gösterilen ‘’Ekonomiye Can İnsan Sağlığına Kan Veriyoruz’’ sloganı ile başlatılan kampanyaya yine ilgi yoğundu. 
* Türk Kızılayı Zonguldak Kan Merkezi işbirliği ile düzenlenen Kan Bağış kampanyası ZTSO binası önünde yapıldı. 


Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bu yıl 5’ncisi düzenlenen, ‘’Ekonomiye Can İnsan Sağlığına Kan Veriyoruz’’ sloganı ile başlatılan kan Bağış kampanyası gerçekleştirildi.
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nın geleneksel hale getirdiği ve üyeleri tarafından da yoğun ilgi gösterilen ‘’Ekonomiye Can İnsan Sağlığına Kan Veriyoruz’’ sloganı ile başlatılan kampanyaya yine ilgi yoğundu. 
Türk Kızılayı Zonguldak Kan Merkezi işbirliği ile düzenlenen Kan Bağış kampanyası ZTSO binası önünde yapıldı. 
Mayıs ayının 15’nde başlayacak olan mübarek Ramazan ayında kan stoklarının erimesi dolayısıyla, hastaların kan bulmada sıkıntı yaşamamaları için kan stokunun artmasına katkı vermek amacıyla dün gerçekleştirilen Kan Bağış kampanyası ile ilgili değerlendirmede bulunan ZTSO Başkanı Metin Demir, “Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası olarak kan bağışı kampanyamızı her sene geleneksel olarak düzenlemekteyiz. Bu senede 5’incisini düzenliyoruz. Ramazan ayında oruç tutulması nedeniyle kan bağışlarında ciddi düşüş olduğundan kan bağışı kampanyamızı mübarek ramazan ayından önce düzenledik. İnşallah bugün düzenlediğimiz kan bağışı kampanyası ile Türk Kızılay’ının ramazan ayında sıkıntı çekmemesi için elimizden gelen katkıyı vermeye çalıştık. Kan Bağışı organizasyonumuz da yönetim kurulu üyemiz Ayşen Orhan han fendi ilgilendi. Emekleri için Ayşen hanıma, üyelerimize, genel sekreterimize, yönetimimize ve personellerimize teşekkür ediyorum. Kan bağışı kampanyamızda kan bağışı sayımız her yıl artarak devam ediyor. Bu yılda inşallah geçtiğimiz yıldan daha fazla kan bağışında bulunuruz. Zonguldak halkına da göstermiş oldukları ilgiden dolayı şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TSO, ekonomiye, hayat,, sağlığa, can, katıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı