TSO VE PTT SÖZLEŞME İMZALADI
Haber
07 Nisan 2021 - Çarşamba 12:13 Bu haber 2603 kez okundu
 
TSO VE PTT SÖZLEŞME İMZALADI
GÜNDEM Haberi
TSO VE PTT SÖZLEŞME İMZALADI

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) A.Ş. Zonguldak PTT Başmüdürlüğü arasında imzalanan sözleşme ile Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’na ve oda üyelerine kargo ve kurye taşıma hizmetlerinde indirim sağlandı.

 Yapılan anlaşma ile Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ile Oda üyeleri PTT hizmetlerinden asgari yüzde 20 indirimli olarak istifade edecek. Zonguldak TSO üyeleri PTT ile sözleşme imzalayarak işlem hacmine göre daha fazla indirim de alabilecek.

Zonguldak TSO’da düzenlenen imza törenine Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya ile PTT Başmüdürü Mehmet Meşeli, İşletme Müdürü Soner Sinoplu ve Tanıtım Pazarlama Müdürü Ayşe Uzun Koçal katıldı.

Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, “Kargo ve taşıma maliyetleri, üyelerimizin önemli maliyet kalemlerinden biri olup,  pandemi döneminde daha da kritik hale geldi. PTT, kargo ve taşıma hizmetlerini son derece profesyonelce veren güvenilir bir kurumumuz. Yaptığımız bu anlaşma ile üyelerimiz daha uygun bir maliyetle kargo ve taşıma hizmetine ulaşabilecekler. İşbirlikleri ve katkıları için PTT Başmüdürümüz Mehmet Meşeli’ye, İşletme Müdürümüz Soner Sinoplu’ya ve Tanıtım Pazarlama Müdürümüz Ayşe Uzun Koçal’a teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: TSO, VE, PTT, SÖZLEŞME, İMZALADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı