0
Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 18:15 Bu haber 1638 kez okundu
 
‘TTK MİLLİDİR’
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli Zonguldak’a gelerek Madenci Anıtı’nda Zonguldaklılara seslendi ve MHP Belediye Başkan adayı Hamdi Ayan’ın 67 projesine de kefil olduğunu söyledi.
SİYASET Haberi
 ‘TTK MİLLİDİR’

* Türkiye Taşkömürleri Kurumu’nun milli ve Zonguldak’ın geleceği olduğuna dikkat çeken Bahçeli, TTK’ya sahip çıkacaklarını belirterek,  “Türkiye Taş Kömürü Kurumu millidir, Zonguldak’ın geleceğidir, kesinlikle sahip çıkacağımızdan da hiç kimsenin endişesi olmamalıdır. Kömürün karasından ekmeğinizi çıkartıyorsunuz. Bu takdir edilecek, hürmet edilecek, hayranlıkla anılacak bir durumdur. Hakkınız olmayanı istemiyorsunuz. Hak etmediğiniz bir şeyi beklemiyorsunuz. Zonguldak’ta tembellik tutunamaz, gevşeklik barınamaz, tufeyliler bulunamaz. Sizler çalışarak nefes alıyorsunuz, yerin altını umutlarınızla aydınlatarak çocuklarınızın nafakasını kazanıyorsunuz, tencerelerinizi emeklerinizle kaynatıyorsunuz”

* “Zonguldak’a her zaman inanıyorum. Zonguldak için elini taşın altına koyan Belediye Başkan adaylarımıza kefilim, onların arkasındayım. Özellikle Zonguldak Belediye Başkan adayımız Sayın Hamdi Ayan’ın ilan ettiği 67 projenin gerçekleşmesini hem takip edeceğim, hem de sahip çıkacağım. Binlerce yeni istihdam için yeni yollar için, yeni kadın girişimci kooperatiflerin kurulması için Milliyetçi Hareket Partisi iradenize taliptir, Milliyetçi Hareket Partisi göreve hazırdır ve bunların hepsinin takibini yapmak da boynumun borcudur”

* “Biz birlikte Türkiye olduk, biz Zonguldak’ın sevgisinde buluştuk. Milli bekamızı yaşatmanın azim ve hedefinde birleştik. Zonguldak Cumhur ittifakının kapsamında değilse de AK Parti’li kardeşlerimizle biriz, beraberiz. Çünkü biz Cumhur ittifakıyız. Çünkü biz Türk milletinin varoluş mücadelesinin yılmaz neferleriyiz. Çünkü biz milleti ebed, milletin devleti ebed müddetin yıkılmaz kalesiyiz. CHP’ye oy veren kardeşlerim; gelin bu mücadeleye siz de katılın. İP’e gönül veren kardeşlerim gelin bu şerefe siz de ortak olun. Zillet ittifakının niyeti iyi değildir. Amacı temiz değildir. Geleceği hazır değildir.”

BAHÇELİ CHP’LİLERDEN OY İSTEDİ

“Zonguldak’a her zaman inanıyorum. Zonguldak için elini taşın altına koyan Belediye Başkan adaylarımıza kefilim, onların arkasındayım. Özellikle Zonguldak Belediye Başkan adayımız Sayın Hamdi Ayan’ın ilan ettiği 67 projenin gerçekleşmesini hem takip edeceğim, hem de sahip çıkacağım.

*  “Biz birlikte Türkiye olduk, biz Zonguldak’ın sevgisinde buluştuk. Zonguldak Cumhur ittifakının kapsamında değilse de AK Parti’li kardeşlerimizle biriz, beraberiz. Çünkü biz Cumhur ittifakıyız. Çünkü biz Türk milletinin varoluş mücadelesinin yılmaz neferleriyiz.

* CHP’ye oy veren kardeşlerim; gelin bu mücadeleye siz de katılın. İP’e gönül veren kardeşlerim gelin bu şerefe siz de ortak olun. Zillet ittifakının niyeti iyi değildir. Amacı temiz değildir. Geleceği hazır değildir.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: , ‘TTK, MİLLİDİR’,
Yorumlar
Haber Yazılımı