0
Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 10:58 Bu haber 3069 kez okundu
 
‘VATANDAŞIMIZIN NEFES ALACAĞI BİR PROJE’
AK Parti adayı Alan, Nergis park projesini kamuoyu ile paylaştı.
GÜNDEM Haberi
‘VATANDAŞIMIZIN NEFES ALACAĞI BİR PROJE’

AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan, seçim çalışmaları kapsamında destek ziyaretlerini sürdürüyor.

Seçim çalışmaları çerçevesinde projelerini de anlatan AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan, Zonguldak için hazırladıkları 5 projeden birisi olan Nergis Park’ta basın toplantısı düzenledi.

AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan, AK Parti il Kadın Kolları Başkanı Züleyha Yazıcı Arıman ve Belediye Meclis üyesi adaylarıyla birlikte Nergis Park projesini tanıtan AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Ömer Selim Alan, “Proje yapmak kolay önemli olan bu projeleri hayata geçirmek. Cumhurbaşkanımız buradaydı ve 5 projenin de arkasında olduğunun sözünü verdi. Hizmete susamış durumdayız siyasi görüşü ne olursa olsun tüm halkımız için hizmeti alacağız” dedi.

ÇAĞLAYAN: PROJEYİ ÇİZMEK BASİT, YAPMAK ÖNEMLİ OLAN

AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan’ın 5 yıl içerisinde sadece yaptıklarıyla konuşulacağını belirten Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan, “Bizler yola çıktığımızdan beri sadece ve sadece projelerimizden, Belediye Başkan adayımızın projelerinden bahsediyoruz. Yapacaklarımızdan bahsediyoruz. Başka hiç kimsenin yaptığı ile ettiği ile ilgilenmiyoruz. Eğer Belediye Başkanı Ömer Selim Alan 5 yıl içerisinde de sadece yaptıklarıyla konuşulacak dedik. Dedikodularla, fitne ile fesatla değil. Sadece ve sadece projeler ve projelerin uygulamalarıyla konuşulacak. Projeyi çizmek basit, yapmak önemli olan. Biz en başından beri yıkmak için değil, yapmak için geldiğimizi ve en önemli projemizin yapmak olduğunu defalarca söyledik.  Ömer Selim Alan’ın projelerinin şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

“ZONGULDAK’IMIZI HAK ETTİĞİ HİZMETLERE KAVUŞTURACAĞIZ”  

Nergis Park projesini ve diğer 5 projeyi de hayata geçireceklerini belirten AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer selim Alan da yaptığı konuşmada, “Pazartesinin il programını Nergis Park’tan başlattık. Biliyorsunuz 5 tane ana proje açıklamıştık. Bunlardan bir tanesi Nergis Park. Benim için de ayarı bir anlam taşıdığı için projelerimizin tanıtımına Nergis Park’tan başladık. Biliyorsunuz bu alan da Kan Merkezi binamızda dolu dolu 12 yılımız geçti. Ali Kaban valimiz zamanında ‘şehrimizin bir meydanı yok, bir meydana kavuşalım’ diye bir teklif geldi. Önce biraz şaşırdık ama sonra düşününce hakikaten şehrimizin bir meydana, bir alana ihtiyacı var. Ankara’daki büyüklerimizi ikna ettik. Kızılay kan Merkezi’mizi başka bir yere taşıdık.  O zaman söylenen gibi olmadı ne yazık ki, o zaman buraya meydan yapılacaktı ama şu an görüyorsunuz buranın halini. Sadece bir yeşillendirme yapıldı ve kaldı. Biz de projelerimizin içine burayı kattık. Bu da bizim için önemli. Şehrimizin nefes alacağı, vatandaşlarımızın çarşının merkezinde nefes alacağı, vatandaşımız Ankara’dan geldiği zaman şehir merkezine girdiğini anlamasını istiyoruz. İnşallah bu projeyi hayata geçirdiğimiz zaman şehrimizin sembolü Madenci Anıtı’mızla beraber, misafirlerimizi karşılayacağız. Altında 120 araçlık bir otopark olacak. Üzerinde de yine vatandaşımızın bizden talepleri doğrultusunda projelendirdiğimiz bir engelsiz yaşam merkezimiz olacak. Engelli vatandaşlarımız için onların dertleriyle, dertlenmek için ve beraber zaman geçirmek için burada bir engelsiz yaşam alanımız olacak. Yaşlı merkezi diye tabir ettiğimiz, yaşlı vatandaşlarımızın çarşı merkezinde nefes alacağı, kaliteli vakit geçireceği, birbirleriyle sohbet edebileceği bir alan olacak. Çocuklarımızın rahat bir şekilde oyun oynayabileceği bir alanımız olacak. Biz bu şekilde Nergis Park’ı inşallah hayata geçireceğiz. Proje yapmak kolay, önemli olan projeleri hayata geçirmek. Biz inşallah 31 Mart’tan sonra açıkladığımız 5 projeyi de hayata geçirerek, Zonguldak’ımızın yüzünü güldürmeye talibiz. Geçen hafta biliyorsunuz Sayın Cumhurbaşkanımız memleketimizdeydi, 5 projenin de arkasında olduğu, teminatı olduğunu kendisi söyledi. Bizler de inşallah aldığımız destekle vatandaşımızın teveccühüne inanıyoruz ki, 31 Mart’ta zaferle ayrılacağız ve Zonguldak’ımızı hak ettiği hizmetlere kavuşturacağız.” şeklinde ifade etti.   

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘VATANDAŞIMIZIN, NEFES, ALACAĞI, BİR, PROJE’,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
‘VATANDAŞIMIZIN NEFES ALACAĞI BİR PROJE’
‘VATANDAŞIMIZIN NEFES ALACAĞI BİR PROJE’
Yorumlar
Haber Yazılımı