VEKİLLER YİNE KAYIP!
Haber
15 Eylül 2021 - Çarşamba 15:17 Bu haber 702 kez okundu
 
VEKİLLER YİNE KAYIP!
SPOR Haberi
VEKİLLER YİNE KAYIP!

Zonguldak Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk, haftalık basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Kırmızı-lacivertli ekibin göğüs reklamı olmadan maçlara çıkmaları konusunda 5 milletvekiline seslenen Öztürk, sponsor arayışlarının sürdüğünü belirtti. 
Zonguldak’ın önde gelen firmalarından Eren Enerji, ÇATES, Yurtbay, Çanakçılar ve MFA maske’nin Zonguldak Kömürspor’a sponsor olmadıkları için sahaya göğüs reklamı olmadan çıkan kırmızı-lacivertli futbolcular için reklam arayışları ise sürüyor. Bu kapsamda Zonguldak Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk, göğüs reklamı için Zonguldak’ın 5 milletvekiline seslenerek, göğüs reklamı için şehrin takımına sahip çıkmalarını ve destek olmalarını istedi. 
 
 
“GÖĞÜS REKLAMI İÇİN UĞRAŞ VERMELERİNİ İSTİYORUZ”
 
Reklam konusunda sadece Asya Su ile Bediş Kuruyemiş’in destek olduğunu belirten Öztürk, “Birçok takımın siyasetçileri takımı için reklamdan tutunda fazlasıyla destek getiriyor, uğraşıyorlar. Zonguldak milletvekillerimizden diğer siyasetçilerimiz takıma göğüs reklamı için uğraş vermelerini istiyoruz. Gerçekten koca şehirde reklam fakiriyiz.” dedi. 
 
 
“ZONGULDAK’IN EN BÜYÜK FİRMALARI BUNLAR SANIRIM”
 
Zonguldak Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk, “Zonguldak Türkiye’ye bakan bir şehir. Doğalgaz çıkıyor, kömürü çıkıyor. Ekonomisi her şeyiyle bu ülkeye hizmet etmiş bir şehrin takımının göğsünde bir reklam yok. Bu utanç verici bir durum. Bu reklam konusunda özellikle üstüne basa basa söylüyorum ve doğru olan neyse de söylemeye devam edeceğim. Bize Asya Su hem sırt reklamı verdi hem de iki tane saha reklamı verdi.  Birde Bediş Kuruyemiş reklam verdi. Bu iki firmadan reklam aldık. Zonguldak’ın en büyük firmaları bunlar sanırım.” ifadelerine yer verdi. 
 
 
“BEN REKLAM VEREMEM DEDİ”
 
Zonguldak’ın önde gelen firmalarına göğüs reklamı için teklifte bulunduklarını ancak olumlu dönüş alamadıklarını belirten Öztürk, “Enerji, ÇATES, Yurtbay, Çanakçılar dünyada markası olmuş fabrikalar ve bunlara teklif getirdik. Özellikle MFA Maske Fabrikası sahibi Murat Uzun’a da teklif yaptık ancak ben reklam veremem dedi.” şeklinde konuştu. 
 
 
“ZONGULDAK KÖMÜRSPOR MAÇA GÖĞÜS REKLAMI OLMADAN ÇIKIYOR”
 
Zonguldak Kömürspor’un göğüs reklamı için Zonguldak Milletvekillerine seslenen Zonguldak Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk, “Ben buradan tüm Milletvekillerime sesleniyorum, özellikle Ak Parti’nin 3 Milletvekiline sesleniyorum. Lütfen rica ediyorum Eren Enerji, ÇATES, Yurtbay, Çanakçılar MFA maske fabrikası bunlar Zonguldak’ın gururları. Sayın milletvekilleri bu takıma göğüs reklamı şart. Koca Zonguldak Kömürspor maça göğüs reklamı olmadan çıkıyor. Asya Su ve Bediş Kuruyemişten başka reklam veren yok her ikisine de Zonguldak Kömürspor ve kendi adıma teşekkür ediyorum. Eren Enerji, ÇATES, Yurtbay bunlar daha önce bize destek verdiler ama busene vermediler. Özellikle MFA maske fabrikası dünya markası oldu oda destek veremeyeceğini söyledi. Zonguldak Kömürspor’a destek gelmeyince bizde yönetim olarak zorlanıyoruz. Sonrada yönetim ağlıyor diyorlar. Milletvekilleri göğüs reklamı için Zonguldak Kömürspor’a destek vermesini bekliyoruz.”dedi. 
 
 
“DEVREYE GİRMEDEN BU ULUSAL FİRMAYA ULAŞMAK ZOR”
 
Birçok takımın siyasetçileri takımı için reklamdan tutunda fazlasıyla destek getiriyor ve uğraştıklarını dile getiren Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk, “Özellikle HD ulusal firması var,  sahibini biz de tanımıyoruz ama her takımın formasında HD reklamı var. Ancak biz ulaşamadık. Milletvekilleri devreye girmeden bu ulusal firmaya ulaşmak zor.  Milletvekilleri Zonguldak Kömürspor’a reklam için girişimde bulunmalı. Biz arasak bizi umursamıyorlar, siyasetçi arayınca Eren Enerji, ÇATES, Yurtbay, Çanakçılar MFA maske fabrikası senin de bir katkın olsun. Bunu da siyasetçi derse olur.  Siyasetçi bunu demezse olmaz. Bir çok takımın siyasetçileri takımı için reklamdan tutunda fazlasıyla destek getiriyor, uğraşıyorlar. Milletvekillerimizden diğer siyasetçilerimiz takıma göğüs reklamı için uğraş vermelerini istiyoruz. Gerçekten koca şehirde reklam fakiriyiz.” dedi. 
 
 
“5 MİLLETVEKİLİMİZİ MAÇA GELEREK YAN YANA GÖRMEK İSTİYORUZ”
 
Zonguldak Milletvekillerinin 5’ini maçlarda görmek istediklerini dile getiren Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk, “Ben özellikle 5 milletvekillerimize sesleniyorum. Ben siyaset yapmıyorum benim tek derdim Zonguldak Kömürspor. Milletvekillerimizi maçlarda görmek istiyoruz. 5 milletvekilimizi maça gelerek yan yana görmek istiyoruz. Bu hareketleri Zonguldak’a bir hakimiyet getirir. Düşünce değişir. Vali, Emniyet Müdürü ve milletvekilleri maça geldiğinde sahada olan hakem bile etkilenir. Ama kimse olmayınca bu takıma hakem bile umursamaz, saden sahipsiz bir takım diyerek yanlış kararlar verebiliyorlar.’’dedi.
 
Haber: Fadime YILMAZ ELMA
Kaynak: Editör:
Etiketler: VEKİLLER, YİNE, KAYIP!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı