Haber
10 Ağustos 2018 - Cuma 20:25 Bu haber 2908 kez okundu
 
Yalçıner, Ankara ziyaretini değerlendirdi
MHP Zonguldak il Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner, il ve ilçe Kadın Kolları ile önceki gün yaptıkları Ankara ziyaretlerini değerlendirdi.
SİYASET Haberi
Yalçıner, Ankara ziyaretini değerlendirdi

Ziyaret sırasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Kadın Kolları Genel Koordinatörü ve Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay ile MHP mali İşler Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ile görüştüklerini belirten Yalçıner, ziyaretin olumlu geçtiğini söyledi.
MHP Genel Merkezi’ne yaptıkları ziyaretle ilgili şu bilgileri veren MHP il Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner şunları ifade etti.
“ZİYARETİMİZ OLUMLU GEÇTİ”
“Zonguldak il ve ilçe kadın kolları başkanlarımız ve yönetimlerimizle birlikte Ankara ziyaretimizi gerçekleştirdik. Güzel bir ziyaret oldu, öncelikle Nevin Başkanımızı ziyaret ettik. Bu ziyaret esnasında, buradan Zonguldak’ta yaşanan bazı sorunlarla ilgili kendilerine bilgiler verdik ve buradaki yerel medyadan olsun, vatandaşlarımızdan olsun gönderilen selamlarını ilettik. O da çok memnun oldu. Öncelikle burada talepleri olan bazı arkadaşlarımız vardı. İşitme ve görme engellilerin sadece yazıların alt yazıyla gösterildiği, işaret dilinin tüm haberlerde olması ile konu bize gönderilmişti biz bu talebi Nevin başkanımıza ilettik kendisi not aldı. Bunu Meclis açıldığı zaman bir önerge olarak Meclis’e kendisi sunacak. Bunun gibi bazı talepler de oldu bunları kendilerine ilettik. Kendisine madenci baretini hediye ettik çok memnun oldu. Nevin başkanımıza Zonguldak’ın çok güzel bir şehir olduğunu, gelme imkanı bulduğunuzda size şehrimizi tanıtmak istediğimizi, fakat şimdiye kadar seçilen siyasi partilerin milletvekilleri tarafından çok ihmal edildiğini, biz 24 Haziran’da çok çalıştığımızı, kendi içimizden olan eski il başkanımız Hamdi Ayan’ı milletvekili çıkarabilmeyi çok istediğimizi fakat bunu başaramadığımızı ifade ettim. Bu anlamda seçilmiş olan diğer siyasi partilerin de çalıştırılması, Zonguldak sorunlarının çözülebilmesi açısından hızlandırılması anlamında bizim onursal onursal milletvekili olmasını kendilerinden rica ettim. O da çok memnun oldu, Meclis’te bizim Zonguldak sorunlarını taşıyarak seçilmiş olan milletvekillerinin de bu şekilde harekete geçirileceğini ve bunun da Zonguldak yararına olacağını düşündüm. Çok memnun oldu kendisi de kabul etti. 
Daha sonra liderimizi ziyaret ettik. Liderimizde bizimle kalabalık bir ekip olarak gittiğimiz için çok memnun oldu. Bize hitaben bir konuşma yaptı. Özellikle genel siyasetle ilgili bir konuşma yaptıktan sonra çalışmalarımızdan dolayı bize çok teşekkür etti, tebrik etti. Biz de çok memnun olduk. Daha sonra genel merkezde Mali İşler Genel Başkan Yardımcımız Mevlüt Karakaya Bey’i de ziyarette bulunduk kendisine Zonguldakspor formasını hediye ettik ve bize genel seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu ve bize teşekkür etti” dedi.

Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yalçıner,, Ankara, ziyaretini, değerlendirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı