İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kantarcı şimdi de asfalt atağında
Kantarcı şimdi de asfalt atağında
Haber
13 Haziran 2018 - Çarşamba 15:55 Bu haber 2278 kez okundu
 
‘Yine birinci parti olacağız’
Zeki Tosun seçim çalışmalarını değerlendirdi
SİYASET Haberi
‘Yine birinci parti olacağız’

AK Parti il Başkanı Zeki Tosun 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve milletvekili erken genel seçimleri ile ilgili değerlendirmede bulundu.
AK Parti’nin tüm teşkilatları olarak seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde hazırlandıklarını belirten Zeki Tosun, 24 Haziran seçimlerinde de birinci parti olacaklarını söyledi.
Seçimlere 10 günlük bir süre kaldığını ifade eden ve bu süreyi iyi bir şekilde değerlendireceklerini kaydeden AK Parti il Başkanı Zeki Tosun, şu açıklamada bulundu. 

“AK PARTİ TEŞKİLATLARI OLARAK CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ”
 “24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler için çalışmalarımız devam ediyor. Az bir zaman kaldı. Seçim Koordinasyon Merkezi’miz tarafından yapılan program çerçevesinde 5 milletvekili adayımızla birlikte sahada çalışmalarımıza aralıksız olarak devam ediyoruz. Milletvekili aday adaylarımız ve tüm teşkilatlarımız, eski yeni il, ilçe başkanlarımız, Belediye başkanlarımız da arkadaşlarımızın yanlarında çalışmalarımız devam ediyor. Sahadan aldığımız izlenimler ve her gün yaptığımız toplantılarda Zonguldak’ta AK Parti iyi bir şekilde seçim çalışmalarını sürdürüyor. 
Tabi Ramazan ayının verdiği bir şey var, Ramazan’a göre de kendi programlarımızı ayarlıyoruz. İftar öncesi, iftar sonrası ve sahur programları olmak üzere arkadaşlarımız şu anda sahada canla başla çalışıyorlar. Ben bu çalışmalara katılan bütün teşkilat mensuplarımıza Kadın ve gençlik kollarımıza ve tüm ilçelerimize teşekkür ediyorum. Herkes elini taşın altına koymuş bir şekilde çalışıyor. Çünkü 24 Haziran’da yapılacak seçimlerin ülkemiz ve şehrimi için ne kadar önemli olduğunu herkes bilincinde ve o sistemle çalışıyorlar ve adaylarımızın da teşkilatlardan gelen kardeşlerimizden olması daha fazla bir heyecan getirdi” dedi.

“ÜLKEMİZİN AK PARTİ’YE İHTİYACI VAR”
Ramazan bayramı dolayısıyla tüm ilçelerde de bayramlaşma programları düzenleyeceklerini belirten Zeki Tosun, 24 Haziran seçimlerinde de başarılı bir sonuç alarak yine birinci parti olacaklarını ifade ederek, “Cuma günü de mübarek Ramazan bayramını kutlayacağız. Bayram programımızı da yaptık milletvekili adaylarımızla birlikte 8 ilçemizde bayramlaşma programı düzenledik. İlk gün 4 ilçemize gidecek, ikinci gün de diğer 4 ilçemize gideceğiz. Yani bayramda dahil durmayacağız ve çalışacağız. Tabi bayram sonrası da süreyi daha rantabl kullanarak Zonguldak merkez ve mahallelerde yeni projeler geliştirdik bu çerçevede seçim çalışmalarımızı yapacağız inşallah 24 Haziran akşamı, 25 Haziran sabahı Zonguldak ve Türkiye’de AK Parti’nin yeniden iktidara gelmesi ve Cumhurbaşkanımızın da birinci turda seçilmesi ile yaptığımız bu çalışmaların emeğimizin karşılığını almış olacağız.  Çünkü ülkemizin AK Parti’ye ihtiyacı var. Biz birlik ve beraberlik içerisinde bütün teşkilatlarımızla çalışmalarımızı yapıyoruz. Hayırlısı ile bu seçimlerde de Zonguldak’ta birinci parti çıkıp, Türkiye genelinde de yine birinci parti olup başarıya ulaşacağız ve bu başarıda emeği  olan bütün teşkilat mensupları arkadaşlarımıza kadınlarımıza ve gençlerimize teşekkür ediyorum. Mübarek Ramazan aylarını bir kez daha tebrik ediyorum, Ramazan bayramlarını da tebrik ediyorum” şeklinde konuştu. 
Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Yine, birinci, parti, olacağız’,
Yorumlar
Haber Yazılımı