YOZLAŞMANIN TEZAHÜRÜ
Haber
29 Mart 2021 - Pazartesi 16:16 Bu haber 1387 kez okundu
 
YOZLAŞMANIN TEZAHÜRÜ
SPOR Haberi
YOZLAŞMANIN TEZAHÜRÜ

Diyarbekirspor ile Fatsa Belediyespor arasında 24 Mart tarihinde oynanan karşılaşmada görev alan Zonguldak Klasman Hakemi Eren Gökmen ve yardımcıları, müsabakayı başarılı yönettikleri için tebrik mesajı aldılar. Zonguldak hakeminin ve triosunun işini layıkıyla yapması nedeniyle tebrik mesajı gönderilmesi,  yozlaşma dediğimiz ‘Âhlak bozulması’nın sporu da derinden etkilediğini gösterdi. 
Zonguldaklı Teknik Adam Şenol Demir’in yönettiği Diyarbekispor ile Fatsa Belediyespor, 24 Mart’ta ligin 24’üncü hafta müsabakaları kapsamında karşı karşıya geldi. Diyarbakır Stadyumu’nda oynanan karşılaşmanın kazananı 1-0’lık skorla Diyarbekispor oldu. Karşılaşmayı ise Zonguldak Klasman Hakemi Eren Gökmen yönetti. Müsabaka boyunca triosuyla beraber adaletli ve doğru kararlar alan Eren Gökmen, Diyarbekirspor’un tebrik mesajı ile onore oldu.
Konu ile ilgili bilgi veren Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Şube Başkanı Ümit Kaya, “Geçtiğimiz hafta Misli.Com 3.Lig’de oynanan Diyarbekirspor-Fatsa Belediyespor müsabakasında görev alan Klasman Hakemimiz Eren Gökmen ve triosunun başarılı yönetiminden dolayı Diyarbekirspor A.Ş. , Merkez Hakem Kurulu’na tebrik mesajı göndermiştir.   Centilmenliklerinden ve örnek davranışlarından ötürü Diyarbekirspor A.Ş. Kulübü’ne teşekkür eder, hakemimiz Eren Gökmen’in de başarılarının devamını dileriz.” dedi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: YOZLAŞMANIN, TEZAHÜRÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı