Haber
03 Ekim 2018 - Çarşamba 15:29 Bu haber 2010 kez okundu
 
Zonguldak’lı sanatçı destek bekliyor
KÜLTÜR Haberi
Zonguldak’lı sanatçı destek bekliyor

 Bu sene İstanbul da 45.Düzenlenecek olan Pantene Altın kelebek Ödülüne aday gösterilen Zonguldak’lı Şarkıcı Bestekar Sanatçı Turgay Saka ödüle layık görülmesi için Zonguldak hemşerilerinden 5 ekim 2018 tarihine kadar sms  yoluyla destek bekliyor.

       Düzenlenecek olan yarışma öncesinde bir açıklama yapan Sanatçımız Turgay Saka duygularını şöyle anlattı. “ Bu sene 45.Düzenlenen ve Türkiyenin prestijli en yüksek ödül töreni olan Pantene Altın kelebek ödüllerinde en iyi çıkış yapan kategorisinde aday gösterilmek benim için çok gurur verici. Verdiğimi emek sonunda görülmeye başladı. Rakiplerin her biri muhteşem başarılar elde etmiş ve bu yolda ki birlikte yürüdüğüm arkadaşlarım hatta bir tanesi de sevgili sanatçı dostum Ömer Topçu, sizlerinde bildiği gibi Demet Akalın ile birlikte bestesi yine değerli dostum Zafer Kerey ile Turgay saka imzası taşıyan şarkımız “ OH OLSUN “ ile geçtiğimiz yaza damgasını vurmuştu. Ne mutlu bize ki iki ayrı şarkımız ile iki ayrı çıkış yapan sanatçı olarak aday gösterildik. Bir Zonguldak’lı olarak tüm Zonguldak’a bu güzel başarılar benden bir armağan olsun ayrıca, 5 Ekim tarihine kadar sizlerden  sms yoluyla destek bekliyorum “ dedi.

        Zonguldak Belediye Kültür Merkezi Müdürü Abdullah Bakır da Zonguldak’tan böyle bir değerli Bestekar şarkıcı kardeşimizin çıkmasından dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek şöyle dedi. “ Zonguldak’ımızı en iyi şekilde temsil eden kardeşimiz Turgay Saka, bu yıl altın kelebek ödülleri en iyi çıkış yapan sanatçı kategorisine aday gösterilmiştir. Biz Zonguldaklılar olarak gururu vericidir. Genç kardeşimiz sanatçı Turgay Saka’ya başarılar diler, tüm Zonguldak halkının sms yoluyla desteklerini bekliyorum “dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zonguldak’lı, sanatçı, destek, bekliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı