ZONGULDAK TFFHGD KONGREYE GİDİYOR
Haber
25 Şubat 2021 - Perşembe 14:35 Bu haber 750 kez okundu
 
ZONGULDAK TFFHGD KONGREYE GİDİYOR
SPOR Haberi
ZONGULDAK TFFHGD KONGREYE GİDİYOR

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD )Zonguldak Şubesi kongre kararı aldı.

 Yaptıkları başarılı çalışmalar ve verdikleri sözlerine yerine getiren TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı Ümit Kaya ve yönetimi  yeniden seçime gidecek.

TFFHGD Zonguldak Şube Kongresi  11 Mart 2021 Perşembe günü saat 18.00'da Zonguldak Belediyesi Nikah Salonu’nda yapılacak.

Kongre  hakkında açıklama yapan TFFHGD Zonguldak Derneği Şubesi; “ Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Zonguldak Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu, aşağıda belirtilen gündeme göre 11 Mart 2021 Perşembe Günü Saat 18.00’da Zonguldak Belediyesi Nikah Salonunda yapılacaktır. Belirtilen tarihte yeterli çoğunluğun sağlanamaması durumunda 18 Mart 2021 tarihinde aynı yer ve saatte tekrar gerçekleştirilecektir. İşte gündem maddeleri; Açılış ve Yoklama. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı. Divan Heyetinin Teşkili ( 1 Başkan, 1 Başkan Yardımcısı ve en az 2 Katip Üye Seçimi yapılacaktır). 2018 – 2021 Faaliyet Dönemi Yönetim Kurulu Mali ve İdari Faaliyet Raporunun Okunması. Denetleme Kurulu Raporunun Okunması. Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Raporlarının Müzakeresi, Oya Sunulması. Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu Raporlarının Ayrı Ayrı İbra Edilmesi. 2021 – 2024 Faaliyet Dönemi Tahmini Bütçesinin Okunması, Müzakeresi ve Fasıllar Arası Aktarma Yetkisinin Yönetim Kurulu’na Verilmesi ve Oya Sunulması. Derneğin Zorunlu Giderlerinin Karşılanabilmesi İçin Hakem ve Gözlemcilerin Bütün Müsabaka Tazminatlarından Yapılacak Yüzdelik Kesintilerinin Belirlenmesi ve Yönetim Kurulu’na Kesintilerin Yapılabilmesi / Toplanabilmesi İçin Yetki Verilmesi. Şube Başkanı, Yönetim Kurulu Asil/Yedek Üyeleri, Denetleme Kurulu Asil/Yedek Üyeleri ve Genel Merkez Asil/Yedek Delegeleri Seçimleri ve son olarak dilek ve temenniler ile kapanış yapılacak.

Haber:  Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZONGULDAK, TFFHGD, KONGREYE, GİDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı