0
Haber Detayı
05 Eylül 2017 - Salı 19:25 Bu haber 3300 kez okundu
 
“ZONGULDAKSPOR FORMASI ÇOK KUTSAL”
Zonguldak Kömürspor’un deneyimli oyuncularından Burak Can Et, önemli konularda açıklamalarda bulundu. İki sezondur sakatlıklar ile başı belada olan Burak Can Et, İstanbul’da gördüğü tedavinin ardından Zonguldak’a gelerek takıma dahil oldu.
SPOR Haberi
“ZONGULDAKSPOR FORMASI ÇOK KUTSAL”

Zonguldak Kömürspor’un formasını sekiz sezondur terleten ve elde edilen başarılarda büyük payı olan Burak Can Et, yaşadığı sakatlık nedeniyle uzun zamandır sahalardan uzaktı. İstanbul’da tedavi gören başarılı oyuncu Burak Can Et, tedavisinin sona ermesiyle dün sabah saatleri Zonguldak’a gelerek takıma dâhil oldu. Zonguldak Kömürspor'un savunma oyuncusu Et, önemli konularda açıklamalarda bulundu.

“FORMAMDAN UZAK KALDIM”

Zonguldak Kömürspor'un başarılı savunma oyuncularından Burak Can Et, çok sıkı çalışarak eski günlerine geri dönmek istediğini ifade ederek, "8 sezondur Zonguldak Kömürspor'da forma giyiyorum. Artık bir aile olduk. Yaşadığım tahlisiz sakatlık nedeniyle uzun zamandır formamdan uzak kaldım. Zonguldak Kömürspor forması çok kutsal bir forma. Onu da layığı ile taşımaya çalıştım. Elimden geldiğince bana güvenen insanları mahcup etmemeye çalıştım. Çok sıkı çalışarak tekrar eski günlerime geri dönmek istiyorum.” dedi.

“KENDİ EVİMİZE KAVUŞACAĞIZ”

İyi bir takım olduklarını ve iyi bir oyuncu grubu olduğunu ifade eden Burak Can Et, “10 Eylül'de oynanacak Karagümrükspor maçıyla kendi evimize kavuşacağız. Orada ki atmosfer daha iyi olacak. Taraftarımızın desteği ile Karagümrükspor'u yeneceğimizi düşünüyorum. İyi bir takımız. İyi oyunculara sahibiz. İnşallah taraftarımızın desteği ile Karagümrükspor karşısından puan ya da puanlar alacağız.” dedi.

“FORMUMU YAKALAMAK İÇİN ELİMDEN GELEN BÜTÜN MÜCADELEYİ VERECEĞİM”

Zonguldak Kömürspor’un tecrübeli oyuncusu Burak Can Et, tekrar çalışmalara başladığını söyleyerek, "Uzun zamandır İstanbul'da tedavi görüyordum. Tedavimin sona ermesiyle tekrar takıma katıldım. İnşallah kısa zaman içerisinde toparlanarak tekrar eski Burak'ı geri getireceğim.  Bugün itibariyle kondisyoner Barış Şeref yönetiminde çalışmalara başlayacağım. Tekrar eski formamı yakalamak için elimden gelen bütün mücadeleyi vereceğim.” İfadesine yer verdi.

“NORMAL HAYATIMI DAHİ ETKİLEDİ”

Normal Hayatını ve futbol hayatını sakatlık süreci çok fazla etkilediğini söyleyen Et, “Normal hayatımı dahi etkiledi futbol hayatını bırak. Allah kimseye sakatlık vermesin çok zor bir süreç hem maddi hem manevi çok yıprattı. Takdir böyle demek ki zamanla bekleyip en iyisini dileyip yapmamız gereken neyse onu yapacağız.” dedi.

“İYİ Kİ ZONGULDAK KÖMÜRSPOR FORMASINI GİYİYORUM”

Zonguldak Kömürspor her anlamda kendisine faydalı olduğunu söyleyen Burak Can Et, “Ben burada çok mutluyum. Sağlığım iyi olduğu müddetçe hizmet etmek isterim tabi. Zaman neyi gösterecek bilmiyoruz. Tabi her şeyin hayırlısı diyelim. Her anlamda katkıları oldu. Çok güzel insanlar tanıdık burada. Futbol anlamında kendimi geliştirmemde çok faydalı oldu. Olumlu veya olumsuz birçok şeyler yaşadık burada tabi her şeyin hayırlısı diyelim. İyi ki Zonguldak Kömürspor formasını giyiyorum ve terletiyorum. Sakatlık evet biraz can sıktı. Allah’ın izniyle iyileştikten sonra hocamız forma verdiği sürece bu formayı sonuna kadar elimden ne geliyorsa yapacağım.” İfadesine yer verdi.  Haber: Ekrem AÇIKGÖZ

Kaynak: Editör:
Etiketler: “ZONGULDAKSPOR, FORMASI, ÇOK, KUTSAL”,
Yorumlar
Haber Yazılımı