Terakki Mahallesindeki dükkanlar kiraya verilecek

 ZONGULDAK BELEDİYESİ KİRALAMA İHALESİ İLANI MADDE 1-Zonguldak Belediye Başkanlığı tarafından; Belediyemiz mülkiyeti/tasarrufundaki muhtelif yerlerde...

 ZONGULDAK BELEDİYESİ KİRALAMA İHALESİ İLANI

MADDE 1-Zonguldak Belediye Başkanlığı tarafından; Belediyemiz mülkiyeti/tasarrufundaki muhtelif yerlerde bulunan dükkanlar kiraya verilecektir.

MADDE 2-İhale, Zonguldak Belediyesi Encümen toplantı salonunda 30.11.2023 tarihinde saat 14:00 de 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35/a-36. maddesi uyarınca 37-43 üncü maddelerde belirtilen usulle kapalı teklif usulü (artırma) ile yapılacaktır. İdari Şartname, isteklinin isteği üzerine idarede bedelsiz olarak incelenebilir.

MADDE 3- İhaleye iştirak etmek isteyenler; içinde iç zarfın ve istenen belgelerin bulunduğu dış zarfı, Belediye Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’ne 30.11.2023 tarihinde saat 12.00‘a kadar teslim etmek zorundadırlar. Postalarda meydana gelen gecikmelerden Belediye Başkanlığı’nın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 MADDE 4-İhaleye iştirak edilecek dükkanların madde 5’te belirtilen geçici teminatı (Geçici teminatın 2886 Sayılı Kanun’un 26.ve 27. maddesinde belirtilen şartlara haiz olması zorunludur), İdare’nin Vakıfbank Zonguldak Şubesi TR31 0001 5001 5800 7290 4908 66 nolu hesabına ya da nakit olarak belediye veznelerine yatırabilir veya süresiz banka teminat mektubu verebilir. İhaleye iştirak etmek isteyenlerin, ihalenin yapılacağı yerde hazır bulunmaları gerekmektedir. Belirlenen teslim tarihi ve saatinden sonra teklif alınmayacaktır.

                       MADDE 5-

     Sıra

    No

     Dükkân

      Alanı

       m²

Adres

Aylık Muhammen

    Kira Bedeli

Toplam Muhammen

      Kira Bedeli

   Geçici (%3)

     Teminat Bedeli

     Şartname Bedeli

   Kiralama Süresi

 

  1

    

     Toplam Alan

  10,70 m²

Terakki Mah.

    Milli Egemenlik Cad. No: 23

Terminal İçi

Merkez / Zonguldak

  1.500,00 TL

54.000,00 TL

   1.620,00 TL

  1.500,00 TL

3 Yıl

 

    2

2

  

     Toplam Alan

  11,50 m²

 

    Terakki Mah. Belediye Bulv.

No:3/6

     Belediye Hizmet Binası Altı

Merkez / Zonguldak

  2.250,00 TL

245.250,00 TL

   7.357,50 TL

  2.750,00 TL

9 Yıl 1 Ay

 

MADDE 6-İhale iştirak edeceklerden istenen ve dış zarfta bulunması gereken belgeler (İlk ilan tarihinden sonra olmak üzere);

 1-Gerçek kişiler için, noter tarafından tasdik edilmiş imza sirküleri; tüzel kişilik adına müracaat ediliyorsa tüzel kişilik adına müracaatta bulunan kişinin noter tarafından tasdik edilmiş yetki belgesi ile noter tasdikli imza sirküleri.

2- Gerçek kişiler için nüfus cüzdanı fotokopisi ve vukuatlı nüfus kayıt örneği; Katılımcının tüzel kişi olması halinde Şirket Müdürüne veya Şirket ortaklarından birine ait nüfus cüzdan fotokopisi ve vukuatlı nüfus kayıt örneği.

3-Adli sicil sabıkasızlık kaydı (Katılımcının tüzel kişi olması halinde Şirket Müdürüne veya Şirket ortaklarından birine ait olacaktır).

4- Kanuni ikametgahını gösteren belge (Katılımcının tüzel kişi olması halinde tüzel kişiliğin adresini gösterir belge).

5-Mevzuatı gereği kayıtlı olduğu (katılım sağlayan gerçek veya tüzel kişilerden) ticaret ve / veya sanayi odası veya ilgili meslek odasından belge ile tüzel kişiliğin son durumunu gösteren ticaret sicil gazetesi. 

6- Sigorta prim borcu ile Vergi borcu olmadığına dair resmî belge.

7-Zonguldak Belediye Başkanlığı’na (vergi, resim, harç, su, kira, ecrimisil, tahsis, işgaliye, imar, masraf, vs.) borcu olmadığına dair alınmış resmî belge.

8- Tebligatların, belirtilen elektronik posta adresine yapılmasını kabul ettiğine dair beyan dilekçesi,

9- Şartname (imzalı) ve şartnamenin alındığına dair makbuz,

10-İstenilen belgelerle ilgili tüm masraflar isteklilere aittir,

11- Dış zarf içinde bulunması gereken iç zarf içine konulacak, istekli tarafından imzalanmış, şartname ve eklerinin tamamen okunup kabul edildiğinin belirtildiği, teklif edilen fiyatın rakam ve yazı ile açık olarak yazıldığı teklif mektubu.

 MADDE 7: İdare, ihaleyi yapıp yapmamakta ve uygun bedeli tespitte serbesttir.  İlan olunur.

 

 

#ilangovtr

Basın No ILN01932455

20 Kas 2023 - 00:00 - Resmi İlanlargöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak İnanış Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan İnanış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler İnanış Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı İnanış Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.