Ali Bektaş, projelerini açıkladı: “Geleceğin Kozlu’sunu bu dönemde inşa edeceğim”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kozlu mevcut Belediye Başkanı be adayı Ali Bektaş, ilçenin değişimini ve gelişimini belirleyecek 26 projesini açıkladı.

Muhammet KARAPINAR
Muhammet KARAPINAR Tüm Haberleri
Ali Bektaş, projelerini açıkladı: “Geleceğin Kozlu’sunu bu dönemde inşa edeceğim”
Ali Bektaş, projelerini açıkladı: “Geleceğin Kozlu’sunu bu dönemde inşa edeceğim”
+5
Haber albümü için resme tıklayın

Belediye Başkanı Ali Bektaş, “ Bu dönem notumu yükselt edeceğim. Gerçek Ali Bektaş’ı bu dönemde göreceksiniz. Geleceğin Kozlu’sunu  bu dönemde inşa edeceğim. Hizmet karnemdeki bütün notlar 100 olacak dedi.

Ali Bektaş, projelerini açıkladı: “Geleceğin Kozlu’sunu bu dönemde inşa edeceğim”

Ali Bektaş’ın projeleri ayakta alkışlandı. Bektaş’ın beş yılda yaptığı hizmetleri ve projelerini açıklarken heyecanlandığı görüldü.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, “Bizim özelliğimiz laf değil iş üretmek. Böyle bir başkanın zor bulunabileceğini düşünüyorum. Zor bulmuşken kaybetmeyelim."

Proje tanıtım töreninde İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karavelin, sinevizyon gösterisi ile beş yılda köylere yapılan hizmetleri anlattı.

Ali Bektaş, projelerini açıkladı: “Geleceğin Kozlu’sunu bu dönemde inşa edeceğim”

Ali Bektaş’ın merakla beklenen  projede şöyle

Güney Mahallesi Sahil Bağlantı Yolu

Kozlu Kültür Merkezi

Mavi Dere Projesi Tamamlanacak

Katlı Otopark Projeleri

İhsaniye Mahallesine Toki

Kılıç Mahallesine Toki

Güney Mahallesi Kentsel Dönüşüm

İhsaniye Orta Ölçekli Osb

Esenköy Millet Bahçesi

İhsaniye Millet Bahçesi

4. Etap Sahil Tahkimat Ve Dolgu Alanı (Mendirek Yeniden Yapılacak)

4. Etap Sahil

Hayvan Rehabilitasyon Merkezi

Güney Mahallesi Tabiat Parkı

Temiz Sahil Kozlu Sahili Temizlenecek

Değirmenağzı Temiz Su Arıtma

Olimpik Havuz Ve Spor Tesisleri

Yaşlı Bakım Merkezi

Engelsiz Yaşam Merkezi

Pazaryeri

19 Mayıs -Taşbaca Oyun Parkı

Zonguldak Kozlu Arası Sahilyolu Tramvay

Emeklilere Sosyal Tesis

Yazılım Ve Bilim Merkezi

Kadın Eli Projesi

Zonguldak’ın Kozlu İlçesi Karaca düğün Salonu’ndaki proje tanıtım törenine AK Parti Zonguldak il Başkanı Mustafa Çağlayan, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karavelin,  AK Parti Merkez ilçe Başkanı Hüseyin Yıldız, AK Parti Kilimli belediye Başkanı Kamil Altun, AK Parti Zonguldak önceki dönem Milletvekili Hamdi Uçar, AK Parti  Zonguldak beşinci sıra milletvekili adayı Dilek Kaya, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, İlçe Başkanları, belde  Başkanları ve Mahalle Başkanlarının yanı sıra çok sayıda AK Parti gönüllüsü katıldı.

ALI BEKTAŞ: HERKEZ BAŞKAN OLUR AMA BELEDİYE BAŞKANI OLAMAZ

Zorla kimseye bana oy verin diyemem. Benim ne yapacağıma bakacaksınız onun ne yapacağına bakacaksınız diyen Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, “ Bundan 6 ay önce Mustafa başkanım teklif ettiğinde ben “Yoruldum” demiştim. Mustafa başkanın tecrübene ihtiyacımız var ısrarı ile yeniden aday oldum. Allah razı olsun.

İnsan yaşıyorsa önce canlıdır. Başkaları için yaşıyorsa o zaman o zaman insandır. Başkan olmak öyle kolay değil. Kimin neye ihtiyacı var bilmektir. Zonguldak’a yatırım yapmak, Kozlu’ya yatırım yapmak çok zor. Düz memleketlere gelen para neyse bize de aynısı geliyor. Orada 10 milyona yapacağınız iş burada yapınca 100 milyon oluyor. Tüm bunlara rağmen çok şey başardık. Doğalgazı bile zor getirebildik. Bazıları diyor ki o sana oy vermeyecek bu vermeyecek. Zorla kimseye bana oy verin diyemem. Benim ne yapacağıma bakacaksınız onun ne yapacağına bakacaksınız. Herkes biliyor. Kim neyi ne şartlarda yapabilir diye. Bunu anlatacağız. Mahalleye gidiyoruz. Adamın biri çıkıyor diyor ki memleketime bir çivi çaktın. Allah razı olsun diyor. Ali Bektaş’ın bir çivisi bile yok diyenler yaptıklarımızı görsün. 2 senesi pandemi ile geçen bir dönemde daha ne yapacaktık? Yaptıklarımızı tek tek gördünüz. Kimse aptal değil. Bütün bunları yapmak için Cumhurbaşkanımızın desteğimize, o zamanki bakanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Birimiz hepimiz hepimiz birimiz için deyip Ankara’ya sürekli birlikte gittiğimiz Belediye Başkanımız Selim Alan ve Kamil Altun’a çok teşekkür ederim. Ama en büyük teşekkürü evlatlarıma çalışanlarıma ediyorum. Sağ olun var olun” dedi.

Ali Bektaş, projelerini açıkladı: “Geleceğin Kozlu’sunu bu dönemde inşa edeceğim”

ÇAĞLAYAN: BÖYLE BİR BAŞKAN AZ BULUNUR

Kozluda Belediye Başkanlığını yaparsa Ali Bektaş yapar  diyerek aday gösterdim diyen AK Parti Zonguldak il Başkanı Mustafa Çağlayan, "Kozlu’da kimi aday yapalım diye genel merkezde görüşürken hiç tereddüt etmedim.

Dedim ki “Yaparsa Ali Bektaş Yapar” Kozlu’da oynanan oyunları Ali Bektaş bozar. Zonguldak’ta oturuyoruz ama Kozlu, Kilimli ve Zonguldak’ı birleştirme hayalimiz var.

Hem yerin altında hem yerin üstünde çalışmış, ikisini de iyi bilen bir belediye başkanımız var. Bu partimizde görev yapmış, hayatını kaybetmiş herkesi rahmetle anıyoruz. Buralar bize emanet. Onun için durmayacağız, yorulmayacağız ve çalışacağız. Bizim Başkanlarımızın Ankara’da her zaman kapısı var. Muhalefetin kimi var? Diğer belediye başkanlarına gidiliyor. Bizim en güvenilir kapımız Cumhurbaşkanımız. Sizden alacağımız destek ile Kozlu bambaşka bir yere gidecek. Bizim özelliğimiz laf değil iş üretmek. Böyle bir başkanın zor bulunabileceğini düşünüyorum. Zor bulmuşken kaybetmeyelim."

Ali Bektaş, projelerini açıkladı: “Geleceğin Kozlu’sunu bu dönemde inşa edeceğim”

KARAVELİ: DURMAK YOK YOLA DEVEM

Nejdet Karaveli İl Genel Meclisi ve Belediye Başkanlığı için Ak Parti’ye destek isteyerek şu ifadelere yer verdi.

“Biz 15 yıldır Kozlu için çalıştık. Çalışmaya da devam edeceğiz. Ali Başkanım da burada çalışmalarına devam edecek. Sunumda gördünüz.Bütün bunları biz kimlerle yaptık?. İl genel meclis üyelerime muhtarlarıma, belediye başkanlarıma kocaman bir alkış istiyoruz. Biz protokol gibi durmadık. Köy köy gezdik. Gelecek 100 yılın köyleri için çalışmaya devam edeceğiz. Durmak yok yola devam diyorum. Cumhurbaşkanımıza yüzde 81 oy veren bütün köylülerimize teşekkür ediyorum. Bu seçimde en az 3 meclis üyesi çıkaracağımıza inanıyorum. Aynı desteği bekliyorum.”

Ali Bektaş, projelerini açıkladı: “Geleceğin Kozlu’sunu bu dönemde inşa edeceğim”

UÇAR: ALI BEKTAŞ’LA YOLA DEVEM

Törende konuşan AK Parti Zonguldak önceki dönem Milletvekili Hamdi Uçar,  “Böyle bir coğrafyada böyle bir dünyada, haksızlığın, adaletsizliğin huzurluğun olduğu bir zaman içerisinde yerel seçimlerin ne kadar kıymetli olduğunu ifade etmek istiyorum. Cumhurbaşkanımız liderliğinde Ak Parti iktidarda olmasaydı bırakın maaş vermeyi bir sürü alanda sıkıntılar yaşayacaklardı. Yatırımlar bir şekilde devam ediyor. Evet sıkıntılar var. Kozlu, Kilimli ve Zonguldak’ta gelen hizmetleri hep beraber görüyoruz. Bundan sonrada Kilimli’den Kozlu’ya kadar yatırımların devamı için sizden destek istiyoruz. Ali Bektaş’ın projeleri küçümsenecek projeler değil. Bizden öncekileri görüyorsunuz. Diğerlerine inanmayın. Yerel yönetimlerde güçlü liderlere ihtiyacımız var. İnşallah Ali Başkanımızla birlikte yolumuza devam edeceğiz.”

Ali Bektaş, projelerini açıkladı: “Geleceğin Kozlu’sunu bu dönemde inşa edeceğim”

KAYA: SANDIKLARI PATLATACAĞIZ

Zonguldak beşinci sıra milletvekili adayı Dilek Kaya, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi, “Dünden beri sahadayım geziyorum. Sürekli kadınlarla ilgili projeleriniz var mı diyorlar. Belediye Başkanlarımız hizmet belediyeciliği yapıyorlar. Ak Parti Belediyelerimiz de kadınlarımıza ciddi anlamda değer veriyorlar. İstihdam yaratmak için, kadınlarımızı üretime kazandırmak için projelerini hazırlamışlar. Hep birlikte göreceğiz. Kozlu’da Ali Bektaş’ı bunları yapabilmesi için koltuğa oturtmak için sandıkları patlatacağız.”

Ali Bektaş, projelerini açıkladı: “Geleceğin Kozlu’sunu bu dönemde inşa edeceğim”

02 Mar 2024 - 15:20 Zonguldak/ Zonguldak- Gündem

Mahreç  Muhammet Karapinargöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak İnanış Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan İnanış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler İnanış Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı İnanış Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.