‘Zonguldak’ı yaşanabilir bir kent haline getireceğiz’

GÜNDEM 01.05.2015 - 07:39, Güncelleme: 02.12.2022 - 10:19
 

‘Zonguldak’ı yaşanabilir bir kent haline getireceğiz’

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, 19 Mahalle Muhtarı ile düzenlediği kahvaltıda buluştu.
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, 19 Mahalle Muhtarı ile Zonguldak Belediyesi Yemekhane Salonunda düzenlediği kahvaltı ile bir araya gelerek muhtarların sorunlarını dinledi. Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, düzenlenen kahvaltı için Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e teşekkür etti. Nas: “Muhtarlarımız adına bu nazik davetiniz için çok teşekkür ediyorum. Sayın Başkanımızla zaman zaman bir araya geliyoruz. Meclis üyelerimiz ve muhtarlarımızla beraber böyle bir sabah kahvaltısında hem sohbet ediyoruz hem de mahallelerimizin sorunlarını görüşüyoruz tartışıyoruz. Yapılacak olan işlerle ilgili düşüncelerimizi paylaşıyoruz. Bu kentimize kim ne yapıyorsa, çivi çakıyorsa hepsi başımızın üzerindedir. Bu nedenle Belediye Başkanımıza, meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Bütün hizmetler Zonguldak içindir” dedi. Başkan Akdemir ise Zonguldak’ın sorunlarını mahalle muhtarları ile beraberce çözeceklerini ifade ederek Zonguldak’ı yaşanabilir bir kent haline getireceklerini söyledi. Akdemir: “Davetimizi kırmayıp geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Mahalle muhtarlarımız mahallemizdeki insanlarımızla belediye arasında köprü olan arkadaşlarımızdır. Görevde bulunduğumuz süre içerisinde bu köprüyü çok iyi kullandıklarını her zaman söylüyorum. Muhtarlarımız mahallelerindeki sorunları kurallar çerçevesinde bize ilettiler. Bizlerde harfiyen yerine getirmeye çalışıyoruz.  Bazen gecikiyor bazen hemen hallediliyor. Gerçekten elzem olan hadiselere çabuk karar verilip onların yapılmasını sağlayalım. Eğer ihtiyacı çok elzem değilse onu da ilerideki zamanlara yayalım prensibinde olan bir arkadaşınızım. Bu çalışmaları Fen İşleri Müdürümüz ve bu konulardan sorumlu Şenol Bey ile bu işleri çok güzel yürütmeye çalışıyoruz. Zaman her şeyin ilacıdır. Süreç bazen dediğim gibi çok kısa bazen de çok uzun olabiliyor. Özellikle değerli arkadaşlarımdan şimdiye kadar kendileriyle hiçbir sorun yaşamadım. Yeter ki sizler isteklerinizi bizlere her zaman düzgün bir şekilde anlattığınızda bunlar yerine gelecektir.  Sorunlarımızı harfiyen yerine getirmek için yola çıktık. Sorun olan yerleri belediye meclis üyelerimiz ve müdürlerimizle tespit etmeye çalışıyoruz. Fen ve Su İşleri Müdürlüğümüzün yükü gerçekten çok ağır. Zonguldak çok zor bir şehir. Zonguldak’a ilk defa gelen biri buranın ne kadar zor bir şehir olduğunu görüyor ve söylüyor. Ama önemli olan bu sıkıntıları gidermektir. Bu sıkıntıları gidermek için bu görevi kabul ettik. İnşallah hep birlikte birbirimize sevgi ve saygı içerisinde sorunların giderilmesi için adımımızı attık. Hızlı adımlarla bazen de yavaş adımlarla bu işi tamamlayacağız. Zonguldak’ı yaşanabilir bir kent haline getireceğiz. Anlayışınız ve hoşgörünüz için sizlere şimdiden teşekkür ediyorum. Mahallelerimizdeki eksiklikleri yapmak için söz verdik bu sözümüzü yerine getirmek için beraberce çalışacağız” şeklinde konuştu.  HABER: Aslı YALCI  
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, 19 Mahalle Muhtarı ile düzenlediği kahvaltıda buluştu.

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, 19 Mahalle Muhtarı ile Zonguldak Belediyesi Yemekhane Salonunda düzenlediği kahvaltı ile bir araya gelerek muhtarların sorunlarını dinledi.

Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, düzenlenen kahvaltı için Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e teşekkür etti. Nas: “Muhtarlarımız adına bu nazik davetiniz için çok teşekkür ediyorum. Sayın Başkanımızla zaman zaman bir araya geliyoruz. Meclis üyelerimiz ve muhtarlarımızla beraber böyle bir sabah kahvaltısında hem sohbet ediyoruz hem de mahallelerimizin sorunlarını görüşüyoruz tartışıyoruz. Yapılacak olan işlerle ilgili düşüncelerimizi paylaşıyoruz. Bu kentimize kim ne yapıyorsa, çivi çakıyorsa hepsi başımızın üzerindedir. Bu nedenle Belediye Başkanımıza, meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Bütün hizmetler Zonguldak içindir” dedi.
Başkan Akdemir ise Zonguldak’ın sorunlarını mahalle muhtarları ile beraberce çözeceklerini ifade ederek Zonguldak’ı yaşanabilir bir kent haline getireceklerini söyledi. Akdemir: “Davetimizi kırmayıp geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Mahalle muhtarlarımız mahallemizdeki insanlarımızla belediye arasında köprü olan arkadaşlarımızdır. Görevde bulunduğumuz süre içerisinde bu köprüyü çok iyi kullandıklarını her zaman söylüyorum. Muhtarlarımız mahallelerindeki sorunları kurallar çerçevesinde bize ilettiler. Bizlerde harfiyen yerine getirmeye çalışıyoruz.  Bazen gecikiyor bazen hemen hallediliyor. Gerçekten elzem olan hadiselere çabuk karar verilip onların yapılmasını sağlayalım. Eğer ihtiyacı çok elzem değilse onu da ilerideki zamanlara yayalım prensibinde olan bir arkadaşınızım. Bu çalışmaları Fen İşleri Müdürümüz ve bu konulardan sorumlu Şenol Bey ile bu işleri çok güzel yürütmeye çalışıyoruz. Zaman her şeyin ilacıdır. Süreç bazen dediğim gibi çok kısa bazen de çok uzun olabiliyor. Özellikle değerli arkadaşlarımdan şimdiye kadar kendileriyle hiçbir sorun yaşamadım. Yeter ki sizler isteklerinizi bizlere her zaman düzgün bir şekilde anlattığınızda bunlar yerine gelecektir.  Sorunlarımızı harfiyen yerine getirmek için yola çıktık. Sorun olan yerleri belediye meclis üyelerimiz ve müdürlerimizle tespit etmeye çalışıyoruz. Fen ve Su İşleri Müdürlüğümüzün yükü gerçekten çok ağır. Zonguldak çok zor bir şehir. Zonguldak’a ilk defa gelen biri buranın ne kadar zor bir şehir olduğunu görüyor ve söylüyor. Ama önemli olan bu sıkıntıları gidermektir. Bu sıkıntıları gidermek için bu görevi kabul ettik. İnşallah hep birlikte birbirimize sevgi ve saygı içerisinde sorunların giderilmesi için adımımızı attık. Hızlı adımlarla bazen de yavaş adımlarla bu işi tamamlayacağız. Zonguldak’ı yaşanabilir bir kent haline getireceğiz. Anlayışınız ve hoşgörünüz için sizlere şimdiden teşekkür ediyorum. Mahallelerimizdeki eksiklikleri yapmak için söz verdik bu sözümüzü yerine getirmek için beraberce çalışacağız” şeklinde konuştu. 

HABER: Aslı YALCI

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve inanisgazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.